Reklama

Reklama

Smukła talia w dwa tygodnie?

Trenerka gwiazd Louise Parker przekonuje, że odzyskanie formy jest możliwe nawet w tak krótkim czasie jak dwa tygodnie. Niedowiarków zachęca do spróbowania.

Trenerka gwiazd, Louise Parker, proponuje zacząć swoje zmagania już od poniedziałku. Przekonuje, że po dwóch tygodniach jej planu odchudzającego pilne i zdeterminowane do odzyskania smukłej talii osoby nie zawiodą się. "Mój dwutygodniowy plan na bardzo skutecznym i lubianym przez gwiazdy systemie odchudzania" - zapewnia trenerka.

To co można znaleźć na blogu specjalistki (www.louiseparker.uk.com/blog.php#.UhtMsdLwn3s) jest skróconą wersją wspomnianego przez nią programu. Całość zawiera opis ćwiczeń i codziennego menu. "Pomysł jest bardzo prosty, codziennie dostarczam czytelnikom wskazówki dotyczące posiłków, łatwy do naśladowania trening i praktyczne porady dotyczące stylu życia. Te trzy elementy dają dobry początek do zmiany stylu życia i są skuteczną motywacją, aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów" - zapewnia trenerka.

Reklama

Od poniedziałku codziennie na jej blogu pojawiać się będą instrukcje dotyczące wprowadzenia zdrowych i co najważniejsze skutecznych zmian w codziennym stylu życia, to jak zapewnia autorka programu ma skłonić jej czytelników do zmian. "Chcę, żeby osoby, które odwiedzą blog przez dwa tygodnie skoncentrowały się wyłącznie na zdrowiu, aby dzień w dzień, przez dwa tygodnie podążały za wyznaczonym planem i przekonały się, że odzyskanie zdrowia i formy nie jest wymagające" - dodaje trenerka.

Trening spalający tłuszcz opracowany przez Parker trwa 40 minut i łączy w sobie rozgrzewkę i rozciąganie. Równocześnie trenerka zachęca, aby taki trening wykonać rano jeszcze przed śniadaniem. Ćwiczenia są proste - rozgrzewka rozpoczyna się od 5-minutowego marszu, następnie przechodzimy do 5-minutowego biegu, który kończymy bardzo intensywnym minutowym sprintem.

Ze sprintu schodzimy do 5-minutowego biegu, po czym znowu z całą energią przez minutę biegniemy sprintem. Następnie przez cztery minuty spokojnie spacerujemy. Całość powtarzamy cztery razy. Cały trening kończymy energicznym spacerem i ćwiczeniami rozciągającymi nogi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje