Reklama

Zmagania z sylwetką

Piękna figura i jędrna skóra są w zasięgu twoich możliwości.

Zmień menu na zimowe

Przede wszystkim należy jeść pięć posiłków dziennie, co 3 - 4 godziny. Gdy przerwy są dłuższe, zaczynamy podjadać między posiłkami lub dzień kończymy obfitą kolacją, która zawsze jest zgubna dla figury.

Najlepiej, by 3 podstawowe posiłki (śniadanie, obiad i kolacja) były ciepłe i nie zabrakło w nich warzyw. Ograniczyć należy węglowodany i tłuszcze. Słodycze zastąpić owocami (nawet mrożonymi). Zimą bardzo ważne jest picie dużej ilości płynów. Gdy pijemy za mało, szybko spada ciśnienie i nasz organizm natychmiast domaga się słodyczy. Najlepsze są woda i ciepłe, niesłodzone napoje, np. herbatki owocowe.

Reklama

Gdy nie lubisz ćwiczyć...

Jeśli nie lubisz uprawiać sportu, a ćwiczenia w domu po kilkunastu minutach cię nudzą, nie musisz się do wysiłku zmuszać. W niektórych gabinetach kosmetycznych i odnowy wykupisz zabiegi modelujące sylwetkę.

Jednym z najpopularniejszych z nich jest gimnastyka pasywna. Polega na stymulacji neuromięśniowej, która modeluje figurę i pomaga zredukować cellulit.

Zabiegi pasami termicznymi, które wykorzystują ciepło i podczerwień, pobudzają spalanie tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała. Zalecane są także w leczeniu bólu mięśni i stanów zapalnych stawów.

Endomasaż oddziałuje na układ limfatyczny. Pobudza krążenie krwi i przepływ limfy w ciele. Usuwa toksyny, zalegającą wodę, cellulit i przywraca gładkość skórze.

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: sylwetka | diety | odchudzanie | zdrowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy