Reklama

2 marca będziesz mieć prorocze sny i połączysz się z kimś telepatycznie

2 marca 2022 roku to dzień wyjątkowy. Przypada wtedy Nów Księżyca w Rybach, który sprzyja świadomemu śnieniu, pozwala połączyć się ze swoją intuicją i zobaczyć znaki! Wszystko, co przyjdzie do nas tego dnia, powinniśmy zapisać, przemyśleć i wyciągnąć z tej magii jak najwięcej!

Ryby to ostatni znak zodiaku - wodny, mądry i bardzo intuicyjny. Czerpiąc z wiedzy Ryb, możesz teraz zamknąć rok astrologiczny, kierując swoją świadomość do wewnątrz. Ten Księżyc w Nowiu, z 2 marca 2022 roku niesamowicie wyostrza bowiem intuicję, pozwala dostrzec znaki i oświetla drogę, którą należy iść. 

Nów Księżyca w Rybach powinien skłonić cię do refleksji nad kończącym się rokiem. Możesz zacząć pisać dziennik, by rozprawić się z tym, co było trudne i zastanowić nad tym, czego się nauczyłeś. Zwracaj uwagę na każdy, najmniejszy nawet znak, bo Nów w Rybach pozwala odnaleźć własną drogę. Nawet jeśli na co dzień myślimy logicznie i zdroworozsądkowo, teraz możemy bezkarnie uciec do świata abstrakcji!

Reklama

Nów Księżyca z 2 marca 2022 roku w znaku Ryb pobudza także podświadomość. Na jaw mogą wyjść sekrety i prawdziwe intencje, a połączenia między ludźmi ulegną wzmocnieniu! To teraz możesz wysłać komuś, na kim ci zależy ważną myśl lub komunikat, a on na pewno do niego dotrze! 

Nów Księżyca w Rybach to dzień wyjątkowy: 2 marca 2022 roku możesz połączyć się z kimś telepatycznie!

Nów Księżyca w Rybach to czas, w którym wszystko staje się możliwe, a my mamy największą szansę na świadome sny - nie tylko z łatwością je zapamiętujemy, ale również rozumiemy ich znaczenie!

To czas, w którym możesz spodziewać się wizji i snów, pełnych ważnych informacji. By łatwiej je dostrzec, znajdź czas na medytację i nawiązanie telepatycznego połączenia z kimś, na kim ci zależy. Jeśli ta osoba odwzajemnia twoje uczucie, dostanie wiadomość i odpowie na nią! Lepiej jednak, by było to coś miłego - w przeciwnym wypadku zła energia do nas wróci!

***

Zobacz również:

Niebezpieczne związki znaków zodiaku. Nigdy się nie udają!

Te znaki zodiaku mają największe libido!

Oto najrzadsze znaki zodiaku. Dlatego są wyjątkowe! INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżyc w nowiu | Astrologia | ryby | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama