200 zł za sernik to dopiero początek. Ceny cateringu wielkanocnego od Anny Korcz zwalają z nóg

Święta za pasem, a ci z nas, którzy nie przepadają za długimi godzinami spędzonymi w kuchni, zaczynają powoli rozglądać się za ofertami wielkanocnego cateringu. Jak się okazuje, na naszym świątecznym stole mogą wylądować potrawy wprost z lokalu gwiazd. Ich ceny mogą jednak przyprawić o zawrót głowy. Oto ile kosztują wielkanocne potrawy od Anny Korcz. 200 złotych za sernik to dopiero początek.

Ceny wielkanocnego cateringu od Anny Korcz. Kwoty zwalają z nóg
Ceny wielkanocnego cateringu od Anny Korcz. Kwoty zwalają z nógArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Anna Korcz oferuje catering wielkanocny. Ceny szokują

Anna Korcz jest aktorką, znaną przede wszystkim z roli w serialu "Na Wspólnej". Gwiazda nie ogranicza się jednak wyłącznie do aktorstwa, z powodzeniem zajmując się również swoim biznesem. 54-latka jest właścicielką restauracji w Pomiechówku, która zachęca gości malowniczymi okolicznościami przyrody, a także wykwintnymi potrawami.

Jak się okazuje, dania wprost z lokalu gwiazdy mogą trafić na nasz wielkanocny stół. Wszystko za sprawą świątecznego cateringu, który oferuje lokal. Chcąc jednak cieszyć się smakiem potraw przyrządzonych w restauracji aktorki, najpierw trzeba dość słono zapłacić.

Ci z nas, którzy nie przepadają za gotowaniem, mogą zdecydować się na świąteczny catering
Ci z nas, którzy nie przepadają za gotowaniem, mogą zdecydować się na świąteczny cateringmateriały prasowemateriały prasowe

200 złotych za sernik to dopiero początek. Ceny w jej lokalu zaskakują

Oferta lokalu Anny Korcz jest mocno zróżnicowana. Zacisze oferuje między innymi kaczkę, polędwiczki wieprzowe, kilka rodzajów pasztetu, schaby, sałatki i słodkości. Ceny świątecznych smakołyków mogą jednak mocno nadszarpnąć domowy budżet.

Za litr obowiązkowego na wielkanocnych stole żurku w lokalu aktorki należy zapłacić 70 złotych. Kilogram sałatki jarzynowej uszczupli portfel o 80 złotych, zaś za kilogram polędwiczek wieprzowych przyjdzie wydać niemal 250 złotych. Zrazy wołowe w sosie własnym to wydatek rzędu 350 złotych. Pasztet z królika kosztuje aż 85 złotych za zaledwie 100 g.

Szokują również ceny ciast. Sernik średniej wielkości z białą czekoladą i mascarpone kosztuje 99 złotych. Za ten nieco większy, oznaczony w menu jako "duży" należy zapłacić aż 190 złotych. Brownie i szarlotka są nieco tańsze. Kosztują kolejno 85 złotych i 75 złotych za kilogram.

Anna Korcz jest właścicielką restauracji w Pomiechówku
Anna Korcz jest właścicielką restauracji w PomiechówkuPiotr Molecki/East NewsEast News

Ceny cateringu wielkanocnego w lokalach gwiazd. Drogo?

Catering wielkanocny oferują również inne gwiazdy. W lokalach Magdy Gessler za 900 ml żuru zapłacimy 75 złotych. Ta sama zupa u Ewy Wachowicz kosztuje 30 złotych za litr, zaś u Piotra Adamczyka 79 złotych za litr.

Baleron lub schab od Magdy Gessler kosztują powyżej 40 złotych za 500 g, a za kilogram boczku przyjdzie zapłacić aż 158 złotych. Tymczasem boczek pieczony w lokalu Ewy Wachowicz kosztuje 60 złotych za kilogram.

Jeśli chodzi o ciasta, wielkanocna babka z bakaliami od Magdy Gessler to wydatek rzędu niemal 90 złotych, zaś mazurek z białą czekoladą i kardamonem kosztuje 60 złotych. Za sernik z lukrem od Ewy Wachowicz przyjdzie zapłacić 120 złotych, zaś za pięć porcji domowego sernika od Piotra Adamczyka aż 95 złotych. Ci, którzy zdecydują się więc na catering wielkanocny od gwiazd, muszą przygotować się na spory wydatek.

„Ewa gotuje”: Blok czekoladowyPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas