Reklama

Reklama

Aida już wie, jaki będzie 2023 rok. Apeluje do Polaków: "Mamy 31 dni"

Aida, wokalistka i jasnowidzka ormiańskiego pochodzenia zorganizowała dziś live dla fanów i zwróciła się do nich z ważnym apelem. Wizjonerka wyjaśniła, jak ważne są najbliższe dni i zdradziła, co czeka nas w 2023 roku. A będzie to rok wyjątkowy!

Aida Kosojan-Przybysz, która zazwyczaj komunikuje się ze swoimi fanami za pomocą postów, tym razem postanowiła ich zaskoczyć i zorganizowała na Instagramie spontaniczny "drive live". Wizjonerka przywitała swoich obserwatorów w grudniu, magicznym miesiącu i podzieliła się z nimi swoimi przemyśleniami.  

- przywitała fanów Aida. 

Polska wizjonerka ormiańskiego pochodzenia wyjaśniła następnie, że 1 grudnia, pierwszy dzień ostatniego miesiąca roku jest szczególny i powinniśmy ten czas bardzo dobrze wykorzystać.

Zobacz również: Aida apeluje do fanów i mówi o najbliższych tygodniach! 

Reklama

Aida apeluje do fanów: "Mamy na to 31 dni!"

Podczas spotkania live z fanami Aida wyjaśniła, dlaczego tak ważne są najbliższe tygodnie. Wizjonerka przyznała, że mamy tylko 31 dni, by dobrze wejść w 2023 rok! 

- wyjaśniła. 

Aida powiedziała także, że grudzień to miesiąc naprawdę wyjątkowy, który "pozwala mieć radość, że za plecami zostawiamy czy piękny czy trudny czas i że dane nam jest znowu wejść w nowy czas, w nowy rok". 

- dodała Aida. 

Aida o roku 2023: "Przyszły rok kocha słowo pisane"

Co ciekawe, Aida zdradziła już swoim fanom, jaki będzie 2023 rok. Wszystko wskazuje na to, że będzie to czas wyjątkowy, a my możemy sprawić, by był jeszcze lepszy! Według Aidy wystarczy pamiętać o jednej, ważnej rzeczy:

Wizjonerka wyjaśniła, że warto więc zapisywać swoje myśli, prowadzić pamiętniki, a nawet zostawiać bliskim kartki z serdecznym słowem. "Rok pisany" sprzyjać też będzie osobom, które walczą np. z traumami. 

- wyjaśniła.

Skorzystacie z jej rad?

Zobacz również:

Przepowiednia dla Polski sprzed 100 lat. Oto, co zobaczyła Maria Szpyrkówna! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy