Reklama

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się kolejnym przesłaniem. Fani są jej wdzięczni

Aida Kosojan-Przybysz za pomocą mediów społecznościowych właśnie podzieliła się kolejnym przesłaniem. Tym razem odniosła się do wewnętrznego świata każdego człowieka, a pod postem nie zabrakło miłych słów od fanów. „W tym niewidzialnym dla innych świecie jest wiele ślepych dróg i pięknych, otwartych przestrzeni” – napisała wizjonerka.

Aida Kosojan-Przybysz i jej wizje

Aida Kosojan-Przybysz jest Ormianką mieszkającą w Polsce. Jasnowidzka od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i chętnie dzieli się swoimi przesłaniami i wizjami za pomocą mediów społecznościowych. 

Wizjonerka jest aktywna na zarówno na Facebooku, jak i Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty. Chętnie porusza tematy duchowe i przy okazji motywuje internautów. Skupia się na przekazywaniu wskazówek dotyczących życia i relacji z samym sobą, a także radzi w kwestii zatrzymywania przy sobie szczęścia. Poza tym dzieli się swoimi przemyśleniami i wizjami dotyczącymi przyszłości. 

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się przesłaniem

Tym razem wizjonerka postanowiła podzielić się z internautami pewnym przesłaniem dotyczącym wewnętrznego świata każdego człowieka.

"Każdego dnia stoimy na skrzyżowaniu dróg: teraźniejszości, przeszłości, przyszłości i świata zbudowanego wewnątrz nas - autostrady naszych myśli. To tam są największe kolizje. W tym niewidzialnym dla innych świecie jest wiele ślepych dróg i pięknych, otwartych przestrzeni. Piękno polega na tym, że właśnie Ty ten świat budujesz" - napisała jasnowidzka.

Posty Aidy Kosojan-Przybysz odbijają się szerokim echem i są chętnie komentowane przez internautów. Tak też było i tym razem. Fani jak zwykle byli pod wrażeniem i nie kryli wdzięczności za przesłanie. "Piękne słowa , dziękuję", "Tak to prawda i trzeba mocno trzymać się tego" - pisali internauci.  

***

Zobacz także: 

Siostry ochrzciły dziecko z okna życia. "Superniania" twierdzi, że złamały prawo!

Czy 11 listopada można jeść mięso? Biskupi podjęli decyzje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy