Reklama

Aida Kosojan-Przybysz zachwyciła metamorfozą. "Jaka pani piękna"

Aida Kosojan-Przybysz, najsłynniejsza polska jasnowidzka wrzuciła na Instagrama filmik, na którym zaprezentowała się w całkowicie nowej fryzurze. Fani są zachwyceni metamorfozą, a Aida przekonuje, że to nie fryzjer stoi za tą zmianą.

Aida Kosojan-Przybysz to polska wizjonerka ormiańskiego pochodzenia, która na Instagramie zgromadziła już ponad 53,7 tysiąca fanów! Aida regularnie dzieli się tam z nimi swoimi wizjami, motywuje do działania i wiary w siebie, a nawet uspokaja. 

Kilka dni temu Aida połączyła się z fanami  "z trasy", by przypomnieć, że każdy dzień jest dobry, by powiedzieć komuś bliskiemu, jak jest dla nas ważny i jak wiele dla nas znaczy. W kolejnych dniach opublikowała ważny post, przekonując, że lipiec to miesiąc wyjątkowy i warto go dobrze wykorzystać. Teraz zaskoczyła natomiast fanów fryzjerską metamorfozą. 

Aida Kosojan-Przybysz zachwyca metamorfozą. "Nasz anioł" - piszą fani

Aida Kosojan-Przybysz wrzuciła na Instagrama uroczy filmik, na którym pozuje w nowej odsłonie - bez makijażu i w skręconych naturalnie włosach. 

- napisała, a później wyjaśniła w filmiku: 

Reklama

Fani natychmiast zasypali Aidę komentarzami:

- "Ale cudnie wyglądasz", "Jaka pani piękna", "Nasz anioł", "Cudne . Ja mam proste jak druty . Cudne, cudne, cudne", "Dzień dobry, wygląda Pani pięknie. Zazdroszcze kręconych włosów. Miłego wypoczynku" - piszą zachwyceni. 

A jak wam podoba się Aida w takim wydaniu?

Zobacz również: 

Oto lista imion, które są jak talizman szczęścia 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | polska jasnowidzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy