Aida ma ważne przesłanie do fanów. Użyła mocnych słów!

Aida Kosojan-Przybysz, polska wizjonerka, która od wielu już lat dzieli się z fanami swoimi wizjami i przemyśleniami, motywuje ich i uspokaja, wrzuciła na Instagrama post z ważnym przesłaniem. Aida użyła mocnych słów, a fani natychmiast zareagowali!

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się z internautami kolejnym, ważnym przesłaniem
Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się z internautami kolejnym, ważnym przesłaniemNatasza Mludzik/TVP/East NewsEast News

Aida aktywnie działa w mediach społecznościowych - zarówno na Facebooku jak i Instagramie, zamieszczając motywacyjne i pokrzepiające posty i dzieląc się z obserwatorami swoimi wizjami i przemyśleniami. Wizjonerka zachęca ich także do duchowego rozwoju.

Aida apeluje do Polaków. "Nie mów tak" - tłumaczy!

Aida udostępniła właśnie w swoich mediach społecznościowych nowy post, w którym zwróciła się do fanów z ważnym przesłaniem:

Nie mów TAK, kiedy serce mówi NIE. Żyj w zgodzie ze sobą. Każdego dnia słuchaj swojego serca. Nie zapominaj, że ono jest przy Tobie od zawsze i na zawsze. Nigdy nie odwracaj się od siebie. Serce jest Twoim nawigatorem, głosem Twojej duszy

- przypomniała, a fani natychmiast zasypali ją komentarzami:

- "... wyrażam zgodę na życie ze sobą ... w prawdzie", "p. AIDO Tak postepuje cale zycie i jest ok. Dobrego dnia", "Dziękuję dziś za te słowa", "I oby tak zawsze było", "Dziękuję za te słowa" - piszą.

Zobacz również: 

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 44: Magdalena BoczarskaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas