Reklama

Aida znów apeluje do fanów. W komentarzach poruszenie

Aida, jasnowidzka i wokalistka, działająca prężnie w mediach społecznościowych zwróciła się do obserwatorów z kolejnym apelem. W najnowszym wpisie mówi o sile słowa. Oto jak reagują fani!

Aida Kosojan-Przybysz to polska wizjonerka ormiańskiego pochodzenia, która na Instagramie zgromadziła już ponad 53,2 tysiąca fanów! Aida regularnie dzieli się tam z nimi swoimi wizjami, motywuje do działania i wiary w siebie, a nawet uspokaja. 

Kilka dni temu Aida tłumaczyła w poście, że "każda droga prowadzi nas do kolejnych i kolejnych doświadczeń. Na drodze każdego z nas wyrastają przeszkody, które wzmacniamy strachem i niepokojem. Na drodze każdego z nas wyrastają cele, do których docieramy dzięki naszej pracy, determinacji, miłości do życia i świadomości siebie". 

Wizjonerka tłumaczyła, że możemy je ominąć lub "wejść na najwyższą górę". Taka wspinaczka "krok za krokiem" sprawi, że będziemy patrzeć na trasę własnymi oczami, a osiągnięcie celu da nam ogromną satysfakcję. Teraz Aida podzieliła się z obserwatorami kolejnym wpisem. 

Reklama

Aida ponownie zwraca się do fanów. "Mów dobrze. Myśl dobrze"

Aida zamieściła na Instagramie nowy wpis, w którym ponownie zwróciła się do fanów:

- napisała. 

Fani natychmiast zareagowali, komentując wpis:

- "Oj Aida...w odpowiednim momencie ten post, bo właśnie złapało mnie ogromne zwątpienie na mojej wspaniałej drodze. Mam wrażenie, że ilość doświadczeń zaczyna przytłaczać :(", "Zostałam dzisiaj postawiona przed wyborem , patrzeć swoimi oczami czy tu jest odpowiedź?", "Piękna myśl! Wędrujmy w stronę światła i dbajmy o siebie podczas tej wędrówki (choćby zdrowo się odżywiając)", "A z kamieni, które rzucają nam pod nogi można zbudować schody, które powiodą nas wyżej", "Życie... to ciągła wspinaczka", "Jestem mocno zmęczona ale idę do góry" - piszą. 

Wy też korzystacie z porad Aidy?

Zobacz również: 

Ostatnie dni czerwca przyniosą zmiany. To czeka te trzy znaki 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy