Reklama

Anna Lewandowska świętuje urodziny męża. Przygotowała niespodziankę

Robert Lewandowski 21 sierpnia obchodzi 35. urodziny. Jak się okazuje, piłkarz świętuje od samego rana. Na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej właśnie pojawiło się nagranie, na którym widać urodzinową niespodziankę.

Robert Lewandowski obchodzi 35. urodziny

Robert Lewandowski jest jednym z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Rok temu zakończył współpracę z Bayernem Monachium i zaczął reprezentować klub FC Barcelona. Poza tym występuje w reprezentacji Polski, w której jest kapitanem. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski rok temu ze względu na transfer piłkarza przeprowadzili się z Niemiec do Hiszpanii. W mediach społecznościowych nie brakuje więc relacji ukazujących ich życie w nowym miejscu. Trenerka aktywnie działa na Instagramie, a więc regularnie publikuje urywki swojej codzienności. Tym razem na jej profilu pojawiło się nagranie, na którym widać, jaką niespodziankę przygotowała mężowi z okazji urodzin. 

Reklama

Zobacz także: Tori Spelling pokazała niepokojące zdjęcie ze szpitala

Tak Anna Lewandowska świętuje urodziny męża

Robert Lewandowski przyszedł na świat 21 sierpnia 1988 roku w Warszawie. W tym roku obchodzi więc 35. urodziny. Do swojego wieku odniósł się podczas oficjalnej prezentacji przed kibicami na stadionie Camp Nou w 2022 roku. "Myślę, że mój wiek nie ma znaczenia. Moje ciało nie ma 33-34 lat, jest dużo młodsze. Czuję się lepiej niż np. w wieku 29 lat. Nie czuję bólu, ale głód. Wiek mi tylko pomaga ze względu na doświadczenie" - stwierdził. 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka pokazała romantyczne zdjęcie z Maxem

Anna Lewandowska już od samego rana świętuje urodziny męża. Na Instagramie opublikowała nagranie, na którym widać, jak wręcza mężowi urodzinowy tort ze świeczkami. Robert Lewandowski od razu odwdzięczył się buziakiem. 

Nowa rolka na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej spotkała się ze sporym odzewem ze strony internautów. W komentarzach nie zabrakło życzeń urodzinowych. "Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia", "Samych cudownych dni!", "Wszystkiego najwspanialszego", "Sto lat" - czytamy na Instagramie. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy