ASUS Zenbook S 13 OLED - kobiecy laptop niczym stylowy dodatek

Kiedyś kobiecymi laptopami nazywano te, których obudowa była utrzymana w pastelowej kolorystyce. Obecne kobiece laptopy to prawdziwe komputery do zadań specjalnych: są ultralekkie, odporne na ciężką pracę i doskonale się prezentują. Liderem wśród sprzętu, który ma szansę podbić serce każdej z nas, bez wątpienia jest najnowszy ASUS Zenbook S 13 OLED.

Prezentacja partnera

Smukła konstrukcja, potężne możliwości

ASUS Zenbook S 13 OLED to obecnie najsmuklejszy z laptopów na rynku. Waży zaledwie 1 kilogram i ma 1 centymetr szerokości, co sprawia, że termin "komputer przenośny" zyskuje zupełnie nowe znaczenie.

Zenbook S 13 OLED zmieści się w torebce i bez wątpienia nie wpłynie znacząco na jej ciężar. Jego 13-calowa matryca zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i wyrazistość wyświetlanych obrazu czy tekstu. Za ten aspekt odpowiada fantastyczny wyświetlacz, znany jako ASUS Lumina OLED. Taki ekran przekłada się na najwyższy komfort pracy, niezależnie od tego, czy pracujesz z domu, w podróży, czy w biurze.

- Jestem copywriterką i social media managerem. Pracuję z miejsca, w którym się znajduję. W laptopach cenię niezawodność, prędkość i mobilność - mówi Paulina, która przetestowała premierowego Zenbooka S 13 OLED.

- Zenbook mieści się w plecaku i torebce, jest zadziwiająco lekki. Mam wrażenie, że w mojej torbie jest jedną z lżejszych rzeczy - śmieje się Paulina. - Plus od dawna żadne urządzenie nie podobało mi się tak bardzo.

Najnowszy model ASUS posiada certyfikat Intel® Evo™, który przyznawany jest sprzętom o kompaktowych rozmiarach, ale olbrzymiej wydajności. ASUS Zenbook S 13 OLED jest gotowy do intensywnej pracy kreatywnej, dzięki procesorowi Intel Core 13. Generacji, szybkiej pamięci RAM LPDDR5 i dyskowi SSD PCIe ® 4.0 x4. Aż trudno uwierzyć, że tak niewielka konstrukcja jest w stanie zaoferować tak wiele.

Do pracy, nauki i rozrywki

Od teraz laptop może towarzyszyć nam nie tylko w pracy, ale być najlepszym przyjacielem dostarczającym najwyższej jakości rozrywki. Wspomniany panel OLED jest specjalnie kalibrowany w taki sposób, aby zapewnić głębokość każdego koloru, w tym - często problematycznej - czerni. Mimo niewielkich rozmiarów ekranu oglądanie ulubionego serialu czy filmów na Zenbook S 13 OLED daje olbrzymią satysfakcję. Wpływa na to również krystalicznie czysty dźwięk Dolby Atmos.

- W mojej pracy nie mam czasu na "walkę" z niedziałającym sprzętem. Nierzadko muszę reagować błyskawicznie, nanosić poprawki, kilka razy dziennie odbywać spotkania briefujące z klientami - wyjaśnia specyfikę swojego zawodu Paulina. - Jak Zenbook mi w tym pomaga? Ładuje się mega szybko, daje komfort rozmowy prawie "twarzą w twarz", no i ta jego obudowa... Świetnie się prezentuje!

Kamerka oraz dobrze zbierający dźwięk mikrofon doskonale sprawdzają się w czasie zawodowych spotkań. Producent nie zapomniał wyposażyć tego niezwykłego laptopa w mocną baterię, która pozwala na długie godziny pracy bez potrzeby podłączania się do prądu.

Nie tylko estetyczny, ale i ekologiczny

Warto również dodać, że ASUS Zenbook S 13 OLED spełnia najbardziej wyśrubowane normy ekologiczne. Wiele materiałów wykorzystanych do stworzenia tego ultrasmukłego laptopa pochodzi z recyklingu: są to między innymi tworzywa sztuczne z recyklingu konsumenckiego i aluminium z recyklingu przemysłowego (PIR).

- Lubię produkty, które zostały stworzone z myślą o środowisku. Wolę inwestować w sprzęt, który posłuży mi przez długie lata i dodatkowo w ten sposób będzie bardziej "zielony" - podsumowuje Paulina.

Metalowa obudowa Zenbooka pozwala na zredukowanie śladu węglowego pozostawianego przez laptop o ponad 50 proc. Dodatkowo doskonale się prezentuje: tak eleganckiej, a jednocześnie wytrzymałej konstrukcji nie ma żaden inny komputer na rynku.

Najnowsza propozycja ASUS jest doskonałym wyborem dla każdej aktywnej, intensywnie korzystającej z laptopa kobiety. Sprawdza się w podróży, ułatwia pracę zdalną z dowolnego miejsca i dodatkowo jest pięknym gadżetem, który prezentuje się równie stylowo, jak ponadczasowa mała czarna.

Prezentacja partnera

materiały promocyjne