Reklama

Chłopiec wszedł na ołtarz. Reakcja księdza zaskakuje

Dzieci nie zawsze rozumieją powagi niektórych sytuacji, np. będąc na mszy. Tak było w przypadku pewnego chłopca, który wybrał się z opiekunami do kościoła i postanowił... wejść na ołtarz! Reakcja jednego z księży może zaskoczyć.

Chłopiec wszedł na ołtarz

Na TikToka trafił zabawny, choć nie dla wszystkich, filmik, który nagrał jeden z uczestników mszy w Boże Ciało. Pewien mały chłopiec "urwał się" spod opieki opiekunów w kościele i podszedł do ołtarza. Po chwili namysłu dziecko weszło na niego i zaczepiło jednego z księży.

Jeden z duchownych zareagował na zaczepki chłopca - najpierw pocałował go w czoło, jednak on nie zamierzał wracać do kościelnej ławki. Następnie, gdy księża schodzili już z ołtarza, wziął go na ręce. Po zakończeniu mszy wyszedł z chłopcem, aby oddać go jego matce.

Internautów cała sytuacja bardzo podzieliła. Dużo z komentujących krytykowało opiekunów chłopca za nieodpowiednią opiekę nad nim i podkreślało, że rodzice powinni lepiej pilnować swoje dzieci w takich sytuacjach. Inni jednak nie traktowali tego tak poważnie.

Reklama

***

Zobacz również:

Nie tylko 13. i 14. emerytura. Oto wszystkie ulgi dla seniorów

Jak pobudzić hortensje do kwitnienia?

Wzmacnia antykleszczową barierę. Posadź ją koniecznie na balkonie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy