Reklama

Ciąża z jacuzzi? Kontrowersyjne teorie Dody w trzecim odcinku "Dream Show"

Rozmowa Dody z przyjaciółką przybiera zaskakujący obrót. Oliwia pociesza Dorotę Rabczewską w trudnym dla niej czasie, a rozważania na temat planowanego relaksu zmierzają w niespodziewanym kierunku. Co wydarzy się w trzecim odcinku reality show „Doda. Dream Show”?

Nowy odcinek "Doda.Dream Show"

W trzecim odcinku "Doda. Dream Show" artystka wreszcie znajduje reżysera koncertów, odwiedza Elżbietę Zapendowską i relaksuje się z Oliwią w jacuzzi. Przy okazji przyjaciółki żartują sobie z tego, co może się wydarzyć podczas kąpieli. Rozmowa prowadzona w samochodzie przybiera zaskakujący obrót...

Relaks potrzebny na już

W programie Doda przyznaje, że nie jest ostatnio w najlepszej formie psychicznej. Przyjaciółka Dody, Oliwia, próbuje pocieszyć ją najlepiej jak umie. Dziewczyny spędziły razem kilka dni na Cyprze, a po powrocie Oliwia nadal opiekuje się przyjaciółką. Po wyczerpujących obradach sztabu zaplanowała dla Dody czas relaksu. Jadąc samochodem, dziewczyny prowadzą żartobliwą rozmowę.

Reklama

"Pójdziemy sobie na spa, pójdziemy do jacuzzi, może jakiś obiad dobry zjemy...", proponuje Oliwia.

"A nie sądzisz, że oni wszyscy sikają do jacuzzi? Ja nie sądzę, żeby oni wymieniali tam wodę!", wypala nagle Doda.

Ale to nie wszystko. Co mówi dalej o teoriach związanych z zajściem w ciążę? 

Trzeci odcinek "Doda. Dream Show" w poniedziałek o godz. 20:05 w Polsacie.

Zobacz również: Premiera nowego reality show Dody. Rinke Rooijens pęka z dumy mówiąc o "Dream Show"

"Doda. Dream Show". Nowy i jedyny format

Ekipa Polsatu towarzyszy gwieździe w przygotowaniach do serii ekskluzywnych koncertów. Zdjęcia z udziałem Dody, jej współpracowników i bliskich kręcone są między innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się widowisko. 

Zobaczymy, jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i... jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. Doda już nie raz dała się poznać jako bezkompromisowa perfekcjonistka. Na planie bywa więc naprawdę gorąco! Nie zabraknie emocji, wzruszeń, być może nawet łez, a zwieńczeniem tej tytanicznej pracy będzie prawdziwy Dream Show na światowym poziomie.

"Doda. Dream Show" to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show.

Zobacz również: "The Real Housewives" - kim są uczestniczki tego kultowego reality show?

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Doda | "Doda. Dream Show"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy