Reklama

Reklama

Co robi Francesca Farago - gwiazda "Too hot to handle"?

Francesca Farago to seksowna gwiazda programu "Too hot to handle". Zrobiło się o niej głośno, gdy w 2020 roku show program stał się popularny. Czym dziś zajmuje się ta rozrywkowa seksbomba?

Kim jest Francesca Farago?

 Formuła reality show "Too hot to handle", jak to w przypadku takich programów najczęściej bywa, jest prosta, a równocześnie wymagająca. W willi zamykamy grupę bardzo atrakcyjnych singli i zabraniamy im uprawiania seksu oraz innych intymnych czułości, w tym całowania. Za złamanie tej zasady grożą kary finansowe w formie zmniejszenia ewentualnej nagrody za wygraną w programie. Przekręcamy klucz w zamku i czekamy na efekty.

W pierwszej edycji show uczestnikom udało się “uratować" połowę ze 100 tys. dolarów nagrody, którą podzielili między sobą. Zawiązało się także kilka związków, które nie przetrwały próby czasu. 

Reklama

Jedyną relacją, która wydawał się mieć perspektywy na coś poważniejszego, był związek Francesci Farago i Harry’ego Jowsey’a. 

Para jednak ostatecznie się rozstała, a piękna Francesca Farago ogłosiła w lutym 2021 roku, że przeprowadza się z Los Angeles do Londynu. W międzyczasie nawiązała gorący romans z inną gwiazdą reality show Demi Sims.

Panie niedawno również zakończyły swoją relację i natychmiast pojawiły się plotki o ponownym zejściu się Francesci i Harry’ego. Oboje jednak zaprzeczyli tym doniesieniom. Aktualnie Francesca Farago pozostała jednak w Los Angeles, gdzie miło spędza czas na różnego rodzaju imprezach.

Seksowną gwiazdę obserwuje na Instagramie 5,5 miliona osób. Farago poza postami reklamowymi różnych produktów zamieszcza na nim wiele swoich seksownych fotografii, które cieszą się ogromnym powodzeniem.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Francesca Farago | Too Hot To Handle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy