Reklama

Reklama

Dantejskie sceny w polskim samolocie! "Dawać mi tę wódkę!"

Na pokładzie Dreamlinera PLL LOT, lecącego na Dominikanę, doszło do zaskakującej w skutkach awantury. Samolot musiał awaryjnie lądować na Azorach, bo jeden z pasażerów, będący pod wpływem alkoholu, a może także innych środków odurzających, postanowił "umilić" reszcie lot.

Do nieprzyjemnego wydarzenia doszło w piątek, 14 października. Samolot polskich linii lotniczych LOT leciał na Dominikanę, ale agresywny pasażer doprowadził do awaryjnego lądowania i przy okazji zmienił wakacyjne plany reszty pasażerów. 

- napisał na Twitterze Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy linii.

Zobacz również: Musiała opuścić samolot. Objawy pomylono z małpią ospą 

Pijany pasażer chciał pobić polską influencerkę w samolocie. Awaryjne lądowanie i policja!

Ja się okazało, tym samym samolotem leciała polska influencerka beauty, Amelia Szczepaniak, która zrelacjonowała na instastories swoją podróż na Dominikanę. 

Reklama

- napisała Szczepaniak.

Influencerka wyjaśniła, że według niej mężczyzna musiał być pod wpływem środków odurzających, które w połączeniu z alkoholem pobudziły jego agresję. "Kłopotliwy pasażer "co chwilę wstawał z fotela, szedł do stewardess, wyzywał je, krzyczał do kapitana, wyzywał pasażerów". 

Stewardessa dała w końcu mężczyźnie ultimatum - jeśli się nie uspokoi, dojdzie do awaryjnego lądowania. W pewnym momencie agresywny mężczyzna zaczął grozić Amelii Szczepaniak pobiciem, a gdy ta zgłosiła całą sprawę stewardessie, kapitan zdecydował o awaryjnym lądowaniu.

Mężczyznę oraz jego dziewczynę aresztowano, a pasażerowie po trzech godzinach przymusowej przerwy wznowili swoją podróż na Dominikanę. 

Jeden z użytkowników Twittera spytał Krzysztofa Moczulskiego, czy po takim wyczynie "pseudopasażer" ma dożywotni zakaz lotów?

- wyjaśnił rzecznik prasowy linii. 

Zobacz również:

Postawiła wysoki płot, by odgrodzić się od natrętnej sąsiadki! Ta nie a litości 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samolot | Pasażer | awaryjne lądowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy