Reklama

Reklama

Diabeł ubiera się u Prady... a jego adwokat u Diora

"Kocham Nowy Jork" to historia paryżanki w wielkim mieście, czyli kancelarie prawne kontra francuska moda. Intrygi, romanse, zaufanie i etyka zawodowa - czy chodzą parami?

Catherine, trzydziestoletnia prawniczka z Paryża, rozpoczyna pracę na Wall Street w nowojorskim oddziale swojej firmy. Szybko przekonuje się, że biurowe życie pełne jest dworskich intryg. Złośliwe zlecenia koleżanek z pracy, drobne wpadki, podejrzane spojrzenia - we wszystkich kłopotach nie zawodzi jej optymizm i perfumy Diora w torebce. 

"Kocham Nowy Jork" to dynamiczna, wciągająca opowieść o nowoczesnej kobiecie, która zdobywa wielki świat. Jak to robi? Przede wszystkim nigdy nie przestaje być sobą.

Książka Isabelle Laflèche (wziętej prawniczki, która postanowiła rzucić karierę bizneswoman) to jednocześnie zabawny i przenikliwy portret życia największych graczy na scenie Manhattanu.

Reklama

Kanadyjska pisarka ukazuje kulisy Wall Street - miejsca intryg i nieczystych zagrań.

Od redakcji:


To świetna książka, nie tylko na lato. Polecamy ją wszystkim pracowniczkom wszystkich zawodów, w których pierwszeństwo do sukcesu mają mężczyźni, a kobiety osiągają to czego chcą, głównie na szczeblach kariery pokonują kolejne... łóżka. Czyta się błyskawicznie, doceniając błyskotliwość i dystans autorki do rzeczywistości.

Isabelle Laflèche, Kocham Nowy Jork, przeł. Dorota Malina. Premiera 4 lipca 2013. Wydawnictwo Literackie.

  Oficjalny trailer książki:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książka | Nowy Jork

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje