Dzik w domu mieszkanki niemieckiego miasta. Interweniowała policja

W niemieckim mieście Hagen doszło do niecodziennej sytuacji. Jedna z mieszkanek po powrocie do swojego mieszkania zastała na kanapie... dzika! Kobieta zamknęła drzwi i zadzwoniła po policję, która musiała interweniować, aby wyprosić nieproszonego gościa.

Dzik wypoczywał na kanapie po zniszczeniu kilku mebli
Dzik wypoczywał na kanapie po zniszczeniu kilku mebliFacebook

Miasto Hagen mieści się w niemieckim kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Do niecodziennej sytuacji doszło tam na początku lutego. 39-letnia mieszkanka wróciła do swojego domu i odkryła, że na kanapie w jej salonie leży dzik.

Dzik w domu mieszkanki niemieckiego miasta

Przestraszona kobieta szybko zamknęła drzwi i wezwała policję. Po przyjeździe policjanci wraz z myśliwym zastanawiali się, w jaki sposób pozbyć się nieproszonego gościa z domu poszkodowanej. W końcu 60-kilogramowe zwierzę opuściło mieszkanie przez ostrożnie otworzone drzwi.

Służby przypuszczają, że dzik dostał się do wnętrza przez niedomknięte drzwi na patio, które następnie zatrzasnęły się i spowodowały uwięzienie zwierzęcia. Przed odpoczynkiem na kanapie dzik zniszczył kilka mebli.

Dziki wiosną chronią swoje młode. Trzymaj się od nich z dala. A jeśli zwierzę pojawi się w twoim salonie, wezwij policję
napisała w komunikacie policja
Zdanowicz Pomiędzy Wersami. Odc.1 KęKęINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas