Reklama

Reklama

Fryzjer zniszczył jej fryzurę. Wróciła do salonu i... żałuje!

Użytkowniczka TikToka, Kate, podzieliła się z obserwatorami historią swoich perypetii z fryzjerem. Fryzura, którą zaproponował pozostawiała wiele do życzenia, więc kobieta wróciła do salonu i poprosiła o poprawki. Efekt wbił ją w fotel.

Kate odwiedziła fryzjera i poprosiła go o wycieniowanie i podcięcie włosów. Nigdy wcześniej nie korzystała z jego usług, ale w sieci znalazła sporo pochlebnych recenzji i opinie zadowolonych klientek:

- Wybrałam salon, który miał wiele dobrych recenzji. Jedyne, czego nie zrobiłam, to zbadanie konkretnego stylisty, który zajął się moimi włosami. Dostałam lekcję i teraz zawsze będę to robić - mówi dziś Kate. 

Gdy Kate zeszła z fotela, nie mogła ukryć zdziwienia - efekt tej metamorfozy pozostawiał bowiem wiele do życzenia. Kate wyjaśniła, że fryzjer zawinął przednie części jej włosów, ale reszta pozostała prosta i postrzępiona!

- To wszystko wyglądało dziwnie już kiedy tam siedziałam, pomyślałam jednak, że to może sposób stylizacji, ponieważ nigdy wcześniej nie ścinałam włosów w ten sposób – wyjaśniła na Tik Toku. 

Przez pierwsze cztery dni fryzura wyglądała jeszcze w miarę nieźle, ale gdy Kate umyła włosy i spojrzała w lustro wiedziała już, że jej kolejnym krokiem będzie ponowna wizyta w salonie. 

Gdy fryzjer zepsuł jej fryzurę, wróciła po poprawki. Efekt wbił ją w fotel!

Reklama

Kate wróciła do fryzjera i poprosiła o poprawki. Stylista zgodził się poprawić cięcie, a Kate nie musiała już płacić za usługę. Niestety, gdy kobieta wróciła do domu i stanęła przed lustrem, zrozumiała, że poprawki niewiele dały. Zrezygnowana postanowiła podzielić się swoją historią na TikToku i spytać o zdanie fanów. 

Większość obserwatorów przyznała, że fryzura wygląda fatalnie i wymaga kolejnych poprawek, część nie rozumiała dlaczego Kate oddała włosy ponownie w ręce stylisty, który już raz zawalił sprawę. Pojawiły się również głosy, że to "tylko włosy", a Kate swoim opanowaniem i wyrozumiałym podejściem do sprawy tylko udowodniła jak uroczą jest osobą. Co myślicie o jej reakcji? 


***
Zobacz także:


Chciała idealne ombre hair. Trauma po wizycie u fryzjera!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fryzura | włosy | nieudane cięcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje