Reklama

"Gdyby Wielkanoc była dwa dni później". Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń

Wszyscy liczymy na ciepłą i słoneczną Wielkanoc, jednak synoptycy nie są pewni, jakiej pogody możemy spodziewać się na tegoroczne święta. W tej kwestii wypowiedział się Krzysztof Jackowski, który zapowiedział, że tegoroczne święta nie będą takie, jak byśmy tego chcieli. "Gdyby Wielkanoc była dwa dni później, to pogoda byłaby super" - dodał słynny polski jasnowidz z Człuchowa.

Wielkanoc coraz bliżej, a my z niecierpliwością sprawdzamy prognozę pogody, licząc na dobre wieści. Obecnie pogoda nas nie rozpieszcza, a po tegorocznej wiośnie możemy spodziewać się absolutnie wszystkiego. Niestety długoterminowe prognozy pogody często ulegają zmianie, a synoptycy nie są jeszcze w stanie udzielić nam jednoznacznej odpowiedzi, czy tegoroczna Wielkanoc będzie słoneczna. 

Z tego powodu o zdanie zapytano słynnego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Jeszcze do niedawna zajmował się on odnajdywaniem zaginionych osób, jednak obecnie zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Swoimi wizjami dzieli się na platformie YouTube. W ostatnim czasie nie są one szczególnie pozytywne i dotyczą przede wszystkim kryzysów, wojen i chorób. 

Reklama

Zobacz również: Jackowski przepowiedział, co wydarzy się w kwietniu. Zacznie się o świcie

Jaka będzie pogoda na Wielkanoc?

Jasnowidz z Człuchowa przepowiedział, że tegoroczne święta wielkanocne będą szare, a na wiosnę będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. W rozmowie z reporterem "Super Expressu" przewidział:

Jego wizję potwierdzają wstępne przewidywania synoptyków. Zgodnie z zapowiedziami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, mimo że średnia temperatura w całym kraju powinna mieścić się w zakresie normy wieloletniej z lat 1991-2020, miesięczna suma opadów będzie powyżej normy. W święta będzie przeważać deszczowa pogoda, jednak możemy spodziewać się nieco wyższej temperatury powietrza niż na początku tygodnia. W niedzielę temperatura maksymalna będzie zbliżać się lub nieznacznie przekraczać 10 stopni Celsjusza. 

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jaka będzie wiosna 2023?

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że cały rok będzie deszczowy, jednak nie oznacza to, że wiosna będzie nieładna. Zapytany o pogodę na wiosnę, podzielił się kolejną przepowiednią, która niestety nie napawa nas optymizmem. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przewiduje kryzys! Piekło zacznie się w kwietniu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | pogoda | Wielkanoc | przepowiednie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy