Reklama

Reklama

Idealnym ciałem onieśmiela mężczyzn. Jeszcze niedawno tak nie wyglądała

Celine Centino jako nastolatka była wyśmiewana przez kolegów i koleżanki. Kpili z jej wyglądu, nie szczędząc niemiłych komentarzy. Te doświadczenia sprawiły, że zaczęła rozważać poddanie się zabiegom upiększającym. Obecnie, po wydaniu fortuny na operacje plastyczne, jest zadowolona ze swojego ciała. 25-letniej modelce do szczęścia brakuje jedynie miłości.

Celine Centino była ofiarą hejtu

Celine Centino pochodzi ze Szwajcarii. Modelka w dzieciństwie przeżyła trudne chwile, które bardzo wpłynęły na jej samoocenę. Celine nosiła aparat ortodontyczny i walczyła z nadwagą. Rówieśnicy wyśmiewali się z jej wyglądu. Dziewczyna pragnęła być lubiana.

Mimo że starała się zjednać koleżanki, te były obojętne. Celine nie podobała się żadnemu z chłopców i bardzo to przeżywała. Poczucie własnej wartości malało z dnia na dzień. Kiedy dorosła, postanowiła, że za  wszelką cenę pozbędzie się młodzieńczych kompleksów.

Centino w rozmowie z "Daily Star" przyznała, że to właśnie hejt,  który przeżyła w czasach szkolnych sprawił,  że zapragnęła eksperymentować z wyglądem. 

25-latka postanowiła zmienić swoje życie

Reklama

Po zakończeniu edukacji,  Celine Centino znalazła pracę w zakładzie fryzjerskim.  Co miesiąc oszczędzała pieniądze, z  myślą o spełnieniu marzenia: dokonaniu pierwszej operacji plastycznej. Po latach od zabiegu zaznacza, że inwestycja się opłaciła. Obecnie Centino jest modelką erotyczną i zarabia krocie. Pieniądze przeznacza na kolejne zabiegi, które podnoszą jej samoocenę i sprawiają, że prezentuje się jeszcze lepiej. Kobieta przyznała, że znajomi z czasów szkolnych, którzy niegdyś się z niej wyśmiewali, teraz chcą się z nią przyjaźnić. Modelka nie odpisuje na ich wiadomości, ponieważ nie może wybaczyć im wyrządzonych krzywd.

Celine Centino w czasach szkolnych przezywano "deską",  dzięki trzem operacjom  plastycznym dziewczyna może pochwalić się bujnym biustem. Piersi uważa za swój atut i lubi je eksponować. Modelka zoperowała  również nos, kości policzkowe i pupę.

Celine Centino szuka miłości

Pikantne zdjęcia,  które Celine Centino publikuje na Instgarmie, sprawiają, że Modelka nie może odpędzić się od internetowych adoratorów. Mężczyźni podziwiają jej idealne proporcje: smukłą talię i krągłe  pośladki. Szwajcarka jest szczęśliwa i zadowolona z tego,  co udało jej się osiągnąć. Brakuje jej jednak partnera, z którym mogłaby dzielić codzienność. Celine Centino chciałaby się zakochać.

Modelka od 7 lat jest singielką. Zauważyła,  że mężczyźni boją się z nią flirtować, ponieważ onieśmiela ich jej uroda.

"Faceci mówią, że mam bardzo silną aurę, a kiedy wchodzę do jakiegoś pomieszczenia, wyczuwają moją obecność nawet jeśli jeszcze mnie nie zauważyli" - tłumaczy Celine Centino, przyznając, że doskwiera jej samotność. Modelka ma nadzieję, że już wkrótce znajdzie się mężczyzna na tyle odważny,  by zaproponować jej randkę. 

***
Przeczytaj również:


Anna Bazydło. To ona jest twarzą protestu medyków

Stanisław Lem. Wizjoner, który podbija kontynenty

Doda opowiedziała o piekle, które przeszła przez rozstanie z mężem. Groziła, że skoczy z okna!

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: idealne ciało | Celine Centino

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy