Idealnym ciałem onieśmiela mężczyzn. Jeszcze niedawno tak nie wyglądała

Celine Centino jako nastolatka była wyśmiewana przez kolegów i koleżanki. Kpili z jej wyglądu, nie szczędząc niemiłych komentarzy. Te doświadczenia sprawiły, że zaczęła rozważać poddanie się zabiegom upiększającym. Obecnie, po wydaniu fortuny na operacje plastyczne, jest zadowolona ze swojego ciała. 25-letniej modelce do szczęścia brakuje jedynie miłości.

Celine Centino pochodzi ze Szwajcarii. Dzięki trzem operacjom  plastycznym dziewczyna może pochwalić się bujnym biustem
Celine Centino pochodzi ze Szwajcarii. Dzięki trzem operacjom plastycznym dziewczyna może pochwalić się bujnym biustem@ccentinoInstagram

Celine Centino była ofiarą hejtu

Celine Centino pochodzi ze Szwajcarii. Modelka w dzieciństwie przeżyła trudne chwile, które bardzo wpłynęły na jej samoocenę. Celine nosiła aparat ortodontyczny i walczyła z nadwagą. Rówieśnicy wyśmiewali się z jej wyglądu. Dziewczyna pragnęła być lubiana.

Mimo że starała się zjednać koleżanki, te były obojętne. Celine nie podobała się żadnemu z chłopców i bardzo to przeżywała. Poczucie własnej wartości malało z dnia na dzień. Kiedy dorosła, postanowiła, że za  wszelką cenę pozbędzie się młodzieńczych kompleksów.

Centino w rozmowie z "Daily Star" przyznała, że to właśnie hejt,  który przeżyła w czasach szkolnych sprawił,  że zapragnęła eksperymentować z wyglądem.

Byłam bardzo nieszczęśliwa. Gdy patrzyłam w lustro, czułam się okropnie, jak uwięziona we własnym ciele

25-latka postanowiła zmienić swoje życie

Po zakończeniu edukacji,  Celine Centino znalazła pracę w zakładzie fryzjerskim.  Co miesiąc oszczędzała pieniądze, z  myślą o spełnieniu marzenia: dokonaniu pierwszej operacji plastycznej. Po latach od zabiegu zaznacza, że inwestycja się opłaciła. Obecnie Centino jest modelką erotyczną i zarabia krocie. Pieniądze przeznacza na kolejne zabiegi, które podnoszą jej samoocenę i sprawiają, że prezentuje się jeszcze lepiej. Kobieta przyznała, że znajomi z czasów szkolnych, którzy niegdyś się z niej wyśmiewali, teraz chcą się z nią przyjaźnić. Modelka nie odpisuje na ich wiadomości, ponieważ nie może wybaczyć im wyrządzonych krzywd.

Celine Centino w czasach szkolnych przezywano "deską",  dzięki trzem operacjom  plastycznym dziewczyna może pochwalić się bujnym biustem. Piersi uważa za swój atut i lubi je eksponować. Modelka zoperowała  również nos, kości policzkowe i pupę.

Celine Centino szuka miłości

Pikantne zdjęcia,  które Celine Centino publikuje na Instgarmie, sprawiają, że Modelka nie może odpędzić się od internetowych adoratorów. Mężczyźni podziwiają jej idealne proporcje: smukłą talię i krągłe  pośladki. Szwajcarka jest szczęśliwa i zadowolona z tego,  co udało jej się osiągnąć. Brakuje jej jednak partnera, z którym mogłaby dzielić codzienność. Celine Centino chciałaby się zakochać.

Modelka od 7 lat jest singielką. Zauważyła,  że mężczyźni boją się z nią flirtować, ponieważ onieśmiela ich jej uroda.

Jestem na mieście z przyjaciółmi, a mężczyźni na mnie patrzą i wyglądają, jakby chcieli mnie po prostu pożreć, ale kiedy delikatnie się do nich uśmiecham, aby ich zachęcić by do mnie podeszli, nigdy tego nie robią.

"Faceci mówią, że mam bardzo silną aurę, a kiedy wchodzę do jakiegoś pomieszczenia, wyczuwają moją obecność nawet jeśli jeszcze mnie nie zauważyli" - tłumaczy Celine Centino, przyznając, że doskwiera jej samotność. Modelka ma nadzieję, że już wkrótce znajdzie się mężczyzna na tyle odważny,  by zaproponować jej randkę.

Zobacz również:

Viola Piekut w szczerych słowach o Grażynie Torbickiej! INTERIA.TV
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas