Reklama

Reklama

Ilu psów doliczysz się na tym obrazku? Odpowiedź wskaże twój prawdziwy wiek mentalny

Prosta, czarno-biała grafika, prawda? Kto by pomyślał, że kryje w sobie nie dość, że kolejne wymiary, to jeszcze odpowiedź, w jakim wieku mentalnym jesteś. Gotów na tę prostą psychozabawę? Zaczynamy! Ile psów widzisz na obrazku? Nie przyglądaj się zbyt długo!

Podświadomość kryje w sobie informacje, którym nie jesteśmy w stanie zaprzeczyć i których nawet nie jesteśmy w stanie zdefiniować ot tak, z marszu. Struktura naszego mózgu jest skomplikowana, kryje w sobie wiele tajemnic. Badacze starają się ją poznać najróżniejszymi metodami. Jedną z nich są właśnie obrazki i skojarzenia. Oto jeden z nich. Na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczny test na spostrzegawczość, ale chodzi o coś więcej.

Polecamy również: Najsmutniejszy, najbardziej depresyjny znak zodiaku - jakie cechy ma Rak

Reklama

Jeśli widzisz cztery psy

Jeśli widzisz cztery psy, to masz psychicznie 20-25 lat. Jesteś bardzo kreatywną osobą. Uwielbiasz czytać, słuchać muzyki i tworzyć - masz nie tylko duszę artysty, często nim po prostu jesteś. Zazwyczaj nie lubisz przebywać w hałaśliwym otoczeniu, unikasz zatłoczonych miejsc i dużych skupisk ludzkich. 

Jeśli widzisz pięć psów

Jeśli widzisz na tym obrazku pięć psów, twój wiek mentalny można określić na 25 do 30 lat. Jesteś prostą osobą. Nie lubisz utrudniać sobie życia. Zazwyczaj wybierasz proste rozwiązania, począwszy od wyboru ubrań po dość emocjonalne decyzje.

Jeśli widzisz sześć psów

Jeśli dostrzegłeś tu sześć psów, twój wiek mentalny to 30-40 lat. W swoim myśleniu jesteś prosty, realistyczny i nieco staromodny. Jesteś osobą, która jest zwykle proszona o radę przez przyjaciół. Polegają na tobie, ponieważ emanujesz dojrzałością i stabilnością. Masz również silną osobowość i spokojny charakter. 

Jeśli widzisz siedem psów

Jeśli znajdujesz tu aż siedem psów, twój wiek umysłowy wynosi od 10 do 20 lat. Jako mentalne dziecko lub nastolatek jesteś naturalnie osobą naiwną. Tak jak dzieci, jesteś prosty i opiekuńczy. Nie akceptujesz rzeczy takimi, jakie są. Jeśli ci się coś nie podoba, zadajesz pytanie. To sprawia, że jesteś godnym pozazdroszczenia przyjacielem.

Sprawdź: Jaki jest twój kwiat narodzin? Sprawdź, co symbolizuje

Bawimy się dalej?

A co rzuciło ci się w oczy jako pierwsze na tym obrazku?

Jeśli jako pierwsze zobaczyłaś ptaki

Jeśli to ptaki rzuciły ci się w oczy jako pierwsze, jesteś osobą serdeczną, zabawną i kochającą. Jesteś osobą żądną przygód. Jesteś towarzyską osobą, dobrym przyjacielem i potrafisz słuchać. Ludzie uwielbiają w tobie to, że jesteś rozmowna i rozrywkowa. Najlepiej sprawdzasz się w sytuacjach, w których trzeba coś załatwić bezpośrednio z drugim człowiekiem. 

Jeśli jako pierwszą zobaczyłaś tu twarz

Jeśli jako pierwszą zobaczyłaś twarz, okazuje się, że jesteś osobą miłą i wrażliwą. Obie te cechy powodują natomiast, że niechętnie wchodzisz w konflikty, nie lubisz się kłócić. Cenisz sobie spokój i miłą atmosferę. Lubisz utrzymywać serdeczne relacje i zdecydowanie wolisz nie narażać relacji, które są dla ciebie ważne na szwank. Masz dobrą intuicję, która odpowiednio wcześnie ostrzega cię przed zagrożeniem.

Czytaj też:

Silni psychicznie ludzie nigdy nie robią tych rzeczy

Typy osobowości: introwertyk czy ekstrawertyk, jaki masz typ osobowości?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychozabawa | psychotest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy