Reklama

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz świętuje. Ten wpis jest pełen radości

Aida Kosojan–Przybysz to jedna z najsłynniejszych jasnowidzek w Polsce. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami, aktywnie prowadząc fanpage na Facebooku i konto na Instagramie. Aida nierzadko nawiązuje także do swojego życia prywatnego. Właśnie opublikowała wspólne zdjęcie ze starszą córką Alicją w stylizacji ślubnej. „To była dla mnie bardzo wzruszająca chwila, gdy najstarsza córka powiedziała: tak” – podpisała fotografię.


Aida Kosojan-Przybysz jest jedną z najbardziej znanych kobiet przewidujących przyszłość w Polsce. Ma ormiańskie korzenie, co często i chętnie podkreśla. Aida twierdzi, że niesamowity dar jasnowidzenia odziedziczyła po przodkach. "Co bardzo ciekawe, jest on w naszej rodzinie dziedziczony tylko w linii żeńskiej" - zdradziła w rozmowie z magazynem "Viva!" jakiś czas temu.

Jasnowidzka Aida ma dwie córki - starszą Alicję i młodszą Margo. Obie bardzo wspierają mamę i chętnie towarzyszą jej podczas wywiadów. Panie łączy wyjątkowa więź.

Szczęście w rodzinie. Aida Kosojan-Przybysz ma powód do świętowania

Wszystko wskazuje na to, że starsza córka Aidy Kosojan-Przybysz właśnie wyszła za mąż. Dziewczyna już  jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradziła, że jest zaręczona. Wybranek Alicji podobno "natychmiast zdobył serca pozostałych członków rodziny."

Reklama

Skąd wiadomo, że Alicja jest już po ślubie? Jasnowidzka Aida opublikowała na Instagramie i na Facebooku zdjęcie ze starszą córką w ślubnej stylizacji. Opatrzyła je wymownym komentarzem:


W komentarzach pod postem nie brakuje gratulacji dla młodej pary. Fani i obserwatorzy Aidy życzą zakochanym wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

***
Zobacz również:

Romantic czy rock? Katarzyna Cichopek zaskoczyła stylizacjami

Wiktoria Gąsiewska szaleje na wakacjach. Pokazała odważne zdjęcia

Małgorzata Socha wypoczywa nad morzem. "Chyba wieje"


 

 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy