Reklama

Reklama

Jaka będzie zima w tym roku? Jackowski nie ma dobrych wieści!

Krzysztof Jackowski, ulubiony wizjoner Polaków znany jest z tego, że większość jego przepowiedni nie nastraja optymistycznie. Widmo kryzysu i wojny, drożyzna i niepokój, a także kolejna pandemia to tylko część niebezpieczeństw, przed którymi ostrzega. Jackowski wypowiedział się także na temat pogody, jakiej możemy spodziewać się pod koniec roku.

Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy jasnowidz w Polsce w ostatnich miesiącach mocno się uaktywnił i dosłownie co kilka dni dzieli się z obserwatorami swoimi wizjami. Niestety, nie są one pozytywne i wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące będą dla nas trudne. 

W jednym z najnowszych nagrań na YouTube Krzysztof Jackowski przyznał, że "Cała Europa stoi w okowach przyszłej wojny, a świat stoi przed bardzo poważnym konfliktem". 

powiedział. 

Jasnowidz dodał także, że "Polska jest w bardzo trudnym położeniu i tu nie chodzi o to, że Rosja chciałaby walczyć z Polską, tu chodzi o  to że Rosja chce odgrodzić Europę od siebie jeżeli dojdzie do rzeczy militarnych, jeżeli dojdzie do światowego konfliktu, który w moim odczuciu jest bardzo blisko - to jest ten czas". 

Krzysztof Jackowski chętnie podejmuje także lżejsze tematy i nie boi się np. stawiać prognoz pogody. Jaka zima czeka nas w tym roku i czy powinniśmy się stresować kryzysem węglowym?

Reklama

Zobacz również: Naukowcy przewidzieli skutki ewentualnej wojny jądrowej. Tyle ludzi umrze! 

Krzysztof Jackowski o zbliżającej się zimie. Nie ma dobrych wieści?

W wywiadzie, którego udzielił Super Expressowi, polski jasnowidz powiedział, że nie myślał jeszcze o tym, jaka zima czeka nas w tym roku, ale ma już pewne przeczucia:

 - zdradził. 

Jeśli przepowiednie Jackowskiego się spełnią, będzie to już kolejny deszczowy grudzień, bez śniegu i mrozu. Tęsknicie za prawdziwą, mroźną zimą jak sprzed lat? Myślicie, że jeszcze wróci?

Zobacz również:

Koniec świata coraz bliżej? Prorocy zgodni co do jednego! 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy