Reklama

Reklama

Jasnowidzka Aida apeluje do Polaków. Mówi o "tarczy ochronnej"

Aida Kosojan-Przybysz, znana polska jasnowidzka, którą na Instagramie obserwują już 34 tysiące osób podzieliła się właśnie z fanami nowym przesłaniem. Wizjonerka zamieściła wpis, który spotkał się z ciepłym przyjęciem obserwatorów - większość z nich dziękuje wręcz Aidzie za ważne słowa!

Aida Kosojan-Przybysz regularnie dzieli się z fanami swoimi wizjami i przemyśleniami, motywuje ich, a nawet uspokaja. Ostatnio na jej Instagramie pojawiają się także rozmowy z innymi, wyjątkowymi kobietami takimi jak np. Beata Sadowska czy Marzena Rogalska. 

Znana polska wizjonerka wie, że fani czekają na jej rady i stara się regularnie wracać do nich z nowym przesłaniem. Słowa, które zamieściła właśnie na Instagramie spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem! 

- napisała Aida. 

- "Dziękuję, piękne słowa", "Dziękuję", "Czasem powinnam być cicha jak ryba", "Święte słowa. Zawsze mówiłam i powtarzam swoim dzieciom, mężowi że trzeba myśleć pozytywnie Upatrywać w głowie obraz w którym jest cos o czym marzysz co byś chciała Ale niestety dużo ludzi w to nie wierzy i śmieje się z Tego a Ja pomimo trudności i że nie jest to łatwe Wierze Staram się walczyć i pomału odzyskiwać wiarę w siebie", "To prawda pani Aido", "Wzajemnie, jestem wdzięczna za ten przekaz", "Dziękuje Aida za te słowa, szczególnie dzisiaj Mają dla mnie mega znaczenie I Są przypomnieniem jak działać" - piszą fani, dziękując Aidzie za jej wpis. 

Reklama

Wy też korzystacie z jej rad? 

Zobacz również: 

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 już zaczęła się spełniać?INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy