Reklama

Jasnowidzka zwróciła się do Polaków. W komentarzach spore poruszenie

Aida Kosojan-Przybysz zwróciła się do Polaków z kolejnym przesłaniem. Jej słowa wywołały niemałe poruszenie wśród internautów. Tym razem skupiła się na zadawanych pytaniach i uzyskiwanych odpowiedziach. „Serce się rwie, a głowa mówi stop” – czytamy pod postem.

Aida Kosojan-Przybysz i jej wizje

Aida Kosojan-Przybysz to jedna z najpopularniejszych jasnowidzących w naszym kraju. Jest urodzoną w Gruzji Ormianką, ale od lat mieszka w Polsce. Jest nie tylko wizjonerką, ale także kompozytorką, wokalistką, autorką tekstów i felietonistką. 

Dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci i odkryła go, będąc dzieckiem. Wówczas zaginęła córka sąsiadów, a czteroletnia Aida uspokoiła zrozpaczonych rodziców, mówiąc, że ich córka wyszła za mąż i nic złego się jej nie stało. Kobieta rzeczywiście się odnalazła i to z mężem u boku. 

Wizjonerka wykorzystuje swój dar do pomagania innym. Chętnie dzieli się wskazówkami dotyczącymi życia oraz przesłaniami. Wielu wręcz z niecierpliwością czeka na jej kolejne wizje, a wszystko przez to, że już kilka razy przewidziała przyszłość. Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się m.in. trafną wizją dotyczącą pandemii koronawirusa i wojny w Ukrainie. 

Reklama

Szykuje się ponury lipiec dla dwóch znaków zodiaku. Miejcie się na baczności

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się przesłaniem

Jasnowidzka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie stara się być w stałym kontakcie z odbiorcami. Prowadzi transmisje live, a także regularnie publikuje posty. Każda jej aktywność na instagramowym profilu wywołuje spory odzew ze strony internautów. 

Tym razem na Instagramie pojawiło się przesłanie spisane ręcznie za pomocą pióra. "Każde pytanie otwiera lub zamyka drzwi. Każda odpowiedź otwiera lub zamyka duszę" - przekazała Aida Kosojan-Przybysz. 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przewidział katastrofę Titana? Jego słowa sprzed dwóch lat przerażają

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem jak zwykle pojawiły się miłe słowa. "Doświadczamy codziennie. Obfitość. Uważność. Miłość", "Jak to pięknie powiedziane", "Serce się rwie, a głowa mówi stop", "Piękne" - czytamy na Instagramie. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy