Reklama

Krzysztof Jackowski przewidział katastrofę Titana? Jego słowa sprzed dwóch lat przerażają

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Pojawiły się przypuszczenia, że to właśnie on dwa lata temu przewidziała katastrofę Titana. Jego słowa o nadchodzących wydarzeniach przeraziły wówczas internautów. „Walka z czasem, żeby ich uratować” – mówił.

Krzysztof Jackowski przewidziała katastrofę Titana?

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z odbiorcami swoimi wizjami i przesłaniami za pośrednictwem transmisji live prowadzonych na platformie YouTube. Skupia się na sytuacji na świecie, sprawach gospodarczych i politycznych, a jego słowa zazwyczaj nie napawają optymizmem. 

Chociaż nie zawsze wizje Krzysztofa Jackowskiego mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, to pojawiły się przypuszczenia, że jasnowidz z Człuchowa przewidział katastrofę łodzi podwodnej Titan, która w niedzielę 18 czerwca z pięcioma osobami na pokładzie wypłynęła z St. John’s w celu eksploracji wraku Titanica. 

Kontakt z łodzią urwał się po godzinie i 45 minutach. W akcję poszukiwawczo-ratunkową zaangażowane były agencje rządowe, marynarki wojenne USA i Kanady, a także komercyjne firmy. W czwartek 22 czerwca poinformowano o znalezieniu szczątków Titana. Przyczyną zniszczenia łodzi podwodnej była implozja. 

Reklama

Na pokładzie znajdował się brytyjski miliarder Hamish Harding, pakistański biznesmen Shahzada Dawood oraz jego syn Suleman, a także francuski odkrywca Paul-Henry Nargeolet i dyrektor naczelny OceanGate Expeditions Stockton Rush. Cała załoga zginęła. 

Zobacz także: Pilna prośba sieci Rossmann o zwrot napoju. „Podejrzenie odłamków szkła”

Krzysztof Jackowski i wizja z 2021 roku. "Walka z czasem, żeby ich uratować"

11 czerwca 2021 roku Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami wizją. Podczas transmisji live padły przerażające słowa. "Człowiek lub dwóch albo trzech ludzi w czymś metalowym. Żyją, nie mogą z tego wyjść. Jest walka z czasem o ich życie. Takie coś mi się skojarzyło. Kompletnie nie wiadomo, do czego to przyłożyć" - powiedział wówczas jasnowidz. 

Warto podkreślić, że akcja poszukiwawczo-ratunkowa Titana była walką z czasem. Szacowano, że załoga ma 96-godzinny zapas tlenu. "Rzecz bardzo charakterystyczna. Powtarzam jeszcze raz. Kojarzy mi się coś prostokątnego, metalowego. Jedna, dwie lub trzy osoby są w tym czymś. Walka z czasem, żeby ich uratować. Nie wiem, do czego to przykleić, ale zobaczymy - dodał Krzysztof Jackowski.   

Zobacz także: Czy można trzymać w domu figurkę Buddy? Odpowiedź księdza wywołała duże poruszenie

Pod nagraniem na platformie YouTube pojawiły się komentarze internautów, którzy przypuszczają, że wizja dotyczyła Titana. "Po 2 latach się sprawdziło", "Sprawdziło się po 2 latach... Ludzie w czymś metalowym i walka z czasem", "Panie Krzysztofie, Pan w tym filmie miał wizję o ludziach zamkniętych w metalowej puszce. Może to mieć związek z zaginięciem łodzi podwodnej Titan" - pisali.    

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama