Reklama

Reklama

Je przeterminowane produkty. Przyświeca mu ważna idea

Znajdując w lodówce przeterminowany produkt część z nas wyrzuci go do kosza. Obawiamy się bowiem zatrucia pokarmowego, z którym zmagać będziemy się przez kolejne dni. Tymczasem 44-letni Anglik określany jest jako mężczyzna z „tytanowym brzuchem”. Jego filmiki na TikToku wywołują prawdziwe kontrowersje.

We wnętrzu lodówki, za opakowaniem sera żółtego i słoikiem majonezu skrył się jogurt, którego data ważności przeminęła bezpowrotnie. Wygląda i pachnie dobrze, ale mimo tego stajemy przed dużym dylematem: zjeść czy wyrzucić? Większość decyduje się na tę drugą opcję. Nie każdy tak jednak robi.

Zobacz również: Co jeść, żeby oczyścić okrężnicę? Poznaj dietę dla zdrowych jelit

Anglik z "tytanowym brzuchem". Je przeterminowane produkty

44-letni mieszkaniec Londynu zasłynął jedzeniem przeterminowanych produktów. Relację z konsumpcji publikuje na TikToku, gromadząc wokół siebie prawdziwą rzeszę obserwatorów. Jego filmy wyświetlono łącznie niemal 5 mln razy.

Reklama

Mężczyzna konsumuje przeterminowane jajka, mięso i jogurty. Niektóre z tych produktów datę ważności do spożycia mają już dawno za sobą. Niektóre nawet trzy miesiące wcześniej. Gavin Wren zapewnia jednak, że jeszcze nigdy nie zachorował. Jak to możliwe?

Zobacz również: Pijesz kawę w drugiej połowie dnia? Mogą czekać cię przykre konsekwencje

Gavin Wren z Forest Gate je przeterminowane produkty. Ujawnia powód

Mieszkaniec Londynu ma ważny cel. Zjadając przeterminowaną żywność chce zwrócić uwagę na globalny problem, czyli jej marnowanie. Co roku w Wielkiej Brytanii wyrzuca się bowiem 9,5 mln ton jedzenia.

Do wielu wyzwań 44-latek podchodzi z ogromnym rozsądkiem. Niekiedy nie podejmuje się zjedzenia przeterminowanych produktów. Uprzednio dokładnie sprawdza bowiem ich kolor oraz zapach.

Mimo iż filmiki, publikowane przez Gavina Wrena w Internecie dają sporo do myślenia, autor przestrzega, aby nikt nie naśladował jego zachowań.

Zobacz również: Trzustka: Jak ją oczyścić i zregenerować domowymi sposobami

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przeterminowana żywność

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy