Reklama

Reklama

Jej ciało pokrywają tatuaże. Oto co zrobiła tym razem!

Kobieta, której 98 proc. ciała pokrywają tatuaże, zdecydowała się na kolejną modyfikację. Amber Luke tym razem postanowiła wprowadzić zmiany w swoim uśmiechu. W mediach społecznościowych pochwaliła się sztucznym zębem wykonanym z białego złota i diamentów.

Kobieta jest zafascynowana modyfikacją ciała. Nie zwalnia tempa i stara się cały czas wymyślać nowe rzeczy. 

W ciągu kilku lat Amber Luke prawie całe ciało pokryła tatuażami. Oprócz tego zdecydowała się także zrobić inne modyfikacje ciała. Wcześniej stawiała na drastyczne zmiany, które wiązały się nawet z utratą zdrowia.

Kobieta zdecydowała się wytatuować gałki oczne. Przybrały one błękitny kolor, ale skutki tej decyzji były tragiczne. Amber Luke na trzy tygodnie straciła wzrok. Oprócz tego pochodząca z Australii kobieta zdecydowała się na rozcięcie języka.

Amber Luke ma ponad 200 tatuaży i kolczyków, na które wydała około 20 000 funtów. Tym razem postawiła na całkiem łagodną zmianę wyglądu. 

Reklama

Na swoim instagramowym profilu pokazała zbliżenie sztucznego zęba. Amber Luke wybrała białe złoto i diamenty. Na zdjęciu można także zobaczyć efekt innej modyfikacji, czyli wampirze kły, które zostały dokładnie opiłowane przez dentystę. 

Kobieta codziennie musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami, które są publikowane pod jej postami w mediach społecznościowych. Amber Luke nie ma jednak zamiaru się nimi przejmować.

Czytaj więcej:

Ashley Tisdale pokazała urocze zdjęcie córki!

Tak mieszkają polskie gwiazdy. Luksusowe wille i holenderki pośrodku lasu

Jennifer Lopez na pokazie Dolce & Gabbana. Ale wpadka!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tatuaż | modyfikacje ciała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy