Jest zbyt piękna, by znaleźć chłopaka. Kim jest Elizabeth Marie Chevalier?

Elizabeth Marie Chevalier przekonuje, że jest zbyt seksowna, by znaleźć miłość. Skarży się, iż randkowanie nie jest dla niej wcale tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Wielu mężczyzn ma czuć się przy niej zwyczajnie zawstydzonymi. Kobieta podkreśla, że jej życie nijak nie przypomina bajki.

Elizabeth Marie Chevalier skarży się, że jest zbyt seksowna, by znaleźć miłość
Elizabeth Marie Chevalier skarży się, że jest zbyt seksowna, by znaleźć miłośćscreenInstagram

27-letnia Elizabeth Marie Chevalier pracuje jako modelka w Kalifornii. Na co dzień pozuje dla "Playboya" czy "Maxima". Kobieta przyznaje jednak, że jej życie wcale nie wygląda jak bajka. Modelka ma mieć problemy ze znalezieniem miłości.

"Randki są trudne - faceci się boją, bo jestem taka piękna" - przyznała w rozmowie z Jam Press. Modelka Playboya podkreśla, że mężczyźni są zbyt onieśmieleni jej urodą.

Elizabeth Marie Chevalier: Kim jest?

Patrząc na zdjęcia Elizabeth Marie Chevalier, wydawać się może, że 27-letnia modelka nie ma najmniejszych problemów w kontaktach damsko-męskich. Jak się jednak okazuje - prawda jest zupełnie inna. Sześć miesięcy temu modelka rozstała się z chłopakiem. Od tego momentu jej próby odnalezienia prawdziwej miłości każdorazowo kończą się niepowodzeniem.

W rozmowie z Daily Mail modelka przyznała, że niektórzy mężczyźni chętnie do niej podchodzą i starają się porozmawiać. W większości przypadków są to jednak egomaniacy, traktujący kobiety jak trofea. "Mężczyźni, którzy ze mną rozmawiają, są zwykle zbyt zarozumiali i mają obsesję na punkcie siebie" - powiedziała.

Modelka "Playboya" dodała, że była już na kilku randkach, jednak mężczyźni byli wówczas zbyt onieśmieleni, przez co rozmowa nie szła najlepiej. Kobieta stwierdziła, że jej idealny wygląd nie sprzyja w odnalezieniu prawdziwej miłości. Uważa, że jest tak piękna, że przeszkadza jej to w randkowaniu. Co więcej, zazdrosne kobiety mają na każdym kroku zatruwać jej życie.

Jest zbyt seksowna, by znaleźć chłopaka

Instagramowy profil 27-letniej modelki obserwuje niemal 4 miliona internautów. Kobieta regularnie publikuje swoje zdjęcia, na których pozuje najczęściej w skąpych bikini.

Mimo iż pozornie jej życie wygląda niemal idealnie, wcale takie nie jest. Mężczyzn ma onieśmielać jej uroda. Kobieta wciąż nie może znaleźć tego jedynego.

Randkowanie jest trudne - mężczyźni się mnie boją, bo jestem taka piękna. Mówiono mi też, że mój wzrost onieśmiela - mam 178 centymetrów. Mężczyźni, którzy do mnie zagadują, są zazwyczaj po prostu napaleni i skupieni na sobie, to oczywiste, że podrywają każdą ładną dziewczynę w pobliżu. Patrzą na nas jak na trofea. Wiem, że pokazuję się w internecie w bikini, ale to moja praca. Większość panów widzi tylko to
powiedziała "Daily Mail" Elizabeth.

"Właściwie jestem bardzo słodka i kochająca, więc gdyby poświęcili czas na poznanie mnie, zdaliby sobie z tego sprawę" - dodała.

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Suknia z motywem 3DPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas