Reklama

Reklama

Jest zbyt piękna, by znaleźć chłopaka. Kim jest Elizabeth Marie Chevalier?

Elizabeth Marie Chevalier przekonuje, że jest zbyt seksowna, by znaleźć miłość. Skarży się, iż randkowanie nie jest dla niej wcale tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Wielu mężczyzn ma czuć się przy niej zwyczajnie zawstydzonymi. Kobieta podkreśla, że jej życie nijak nie przypomina bajki.

27-letnia Elizabeth Marie Chevalier pracuje jako modelka w Kalifornii. Na co dzień pozuje dla "Playboya" czy "Maxima". Kobieta przyznaje jednak, że jej życie wcale nie wygląda jak bajka. Modelka ma mieć problemy ze znalezieniem miłości.

"Randki są trudne - faceci się boją, bo jestem taka piękna" - przyznała w rozmowie z Jam Press. Modelka Playboya podkreśla, że mężczyźni są zbyt onieśmieleni jej urodą.

Zobacz również: Hebrajskie imiona w Polsce. Poznaj znaczenie najpopularniejszych

Reklama

Elizabeth Marie Chevalier: Kim jest?

Patrząc na zdjęcia Elizabeth Marie Chevalier, wydawać się może, że 27-letnia modelka nie ma najmniejszych problemów w kontaktach damsko-męskich. Jak się jednak okazuje - prawda jest zupełnie inna. Sześć miesięcy temu modelka rozstała się z chłopakiem. Od tego momentu jej próby odnalezienia prawdziwej miłości każdorazowo kończą się niepowodzeniem.

W rozmowie z Daily Mail modelka przyznała, że niektórzy mężczyźni chętnie do niej podchodzą i starają się porozmawiać. W większości przypadków są to jednak egomaniacy, traktujący kobiety jak trofea. "Mężczyźni, którzy ze mną rozmawiają, są zwykle zbyt zarozumiali i mają obsesję na punkcie siebie" - powiedziała.

Modelka "Playboya" dodała, że była już na kilku randkach, jednak mężczyźni byli wówczas zbyt onieśmieleni, przez co rozmowa nie szła najlepiej. Kobieta stwierdziła, że jej idealny wygląd nie sprzyja w odnalezieniu prawdziwej miłości. Uważa, że jest tak piękna, że przeszkadza jej to w randkowaniu. Co więcej, zazdrosne kobiety mają na każdym kroku zatruwać jej życie.

Zobacz również: Kryształy z PRL-u biją rekordy. Sprawdź, czy masz w domu skarb

Jest zbyt seksowna, by znaleźć chłopaka

Instagramowy profil 27-letniej modelki obserwuje niemal 4 miliona internautów. Kobieta regularnie publikuje swoje zdjęcia, na których pozuje najczęściej w skąpych bikini. 

Mimo iż pozornie jej życie wygląda niemal idealnie, wcale takie nie jest. Mężczyzn ma onieśmielać jej uroda. Kobieta wciąż nie może znaleźć tego jedynego.

"Właściwie jestem bardzo słodka i kochająca, więc gdyby poświęcili czas na poznanie mnie, zdaliby sobie z tego sprawę" - dodała.

 Zobacz również: Zdrowotne właściwości bursztynu. Na co pomaga "bałtyckie złoto"?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy