Reklama

Karolina Gilon spełniła swoje marzenie. Fani komplementują fotkę

Karolina Gilon, była modelka, prezenterka i gwiazda programu "Love Island. Wyspa miłości" opublikowała na Instagramie zaskakującą fotkę w samolocie. Przy okazji pochwaliła się nowym image i zdradziła, że udało się jej spełnić kolejne, wielkie marzenie!

Karolina Gilon to modelka i prezenterka oraz gospodyni takich programów Polsatu jak "Love Island. Wyspa miłości" czy "Ninja Warrior Polska". Gilon debiutowała jednak o wiele wcześniej, w serialu "Miłość na bogato", opowiadającym o grupie młodych, zamożnych ludzi ze stolicy. Serial kręcony był w latach 2013-2014, a już rok później Karolina pojawiła się w programie "Top model. Zostań modelką" i odpadła dopiero przed samym finałem. 

Obdarzona kobiecymi kształtami wielbicielka tatuaży nie miała w programie łatwo, ale jej mocna osobowość, pewność siebie i charakter sprawiły, że widzowie szybko ją pokochali! Karolina Gilon świetnie czuła się przed kamerami i już w 2017 roku została gospodynią programu "Druga twarz", w którym towarzyszyła bohaterom w ich zaskakujących metamorfozach. 

Dziś Karolina Gilon to jedna z najpopularniejszych i najciekawszych prezenterek w Polsce, a w grudniu 2020 roku została nominowana do Telekamer w kategorii osobowość telewizyjna. Gilon aktywnie działa także na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 517 tysięcy fanów. Prezenterka podzieliła się właśnie tam z nimi nowym zdjęciem i zdradziła, że spełniła właśnie swoje wielkie marzenie. 

Reklama

Karolina Gilon spełniła swoje kolejne marzenie. Wszystko na planie "Love Island"?

Karolina Gilon przebywa w Hiszpanii, gdzie rozpoczęła prace nad kolejną edycją "Love Island. Wyspa miłości". Prezenterka opublikowała już na Instagramie kilka zakulisowych stories z nagrań programu, a teraz podzieliła się zaskakującym zdjęciem. 

- napisała pod zdjęciem z... samolotu!

Wszystko wskazuje więc na to, że Karolina wciąż stawia przed sobą nowe wyzwania i nie boi się nawet pilotażu podniebnych maszyn!

Fani nie tylko docenili odwagę gwiazdy, ale skomplementowali również nowy image Karoliny i ciemne, lśniące włosy. Zmiana na plus?

Zobacz również: 

Karolina Gackowska w "Love Island". Zrezygnowała ze ślubu, walczy w MMA 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy