Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka o cenach. Zdjęcia półek sklepowych ją zszokowały

Katarzyna Bosacka co jakiś czas dzieli się z internautami zaskakującymi faktami na temat żywności. Kobieta pisze o szkodliwych substancjach znajdujących się w niej lub o szokujących cenach. Tym razem dziennikarka udostępniła informacje o dwóch produktach.

Ceny wielu produktów w naszym kraju wciąż rośną z uwagi na wysoką inflację. Polacy muszą szukać tańszych zamienników czy rezygnować z zakupu niektórych droższych rzeczy. Niestety zwalające z nóg kwoty dotyczą coraz częściej również produktów pierwszej potrzeby.

Katarzyna Bosacka zszokowana cenami produktów

Katarzyna Bosacka, dziennikarka zajmująca się tematyką żywnościową, udostępniła na Facebooku post, w którym podzieliła się z internautami szokującymi cenami dwóch produktów. Zdjęcia ze sklepów podesłały jej dwie obserwatorki.

Pierwsza sytuacja dotyczy ceny papieru toaletowego. 12 rolek w jednym z warszawskich marketów kosztuje... 50,42! To oznacza, że za jedną  rolkę wychodzi aż 4,20 zł. Kupująca nie mogła uwierzyć w tę kwotę, ale potwierdziła ją zarówno w czytniku cen, jak i u obsługi sklepu.

Reklama

Natomiast druga opisywana przez Bosacką sprawa to duża podwyżka kawy w jednym ze sklepów. Jego pracownica była zmuszona zmienić cenę 500 g kawy z 25,99 na 34,99 zł. "Ta podwyżka zwaliła mnie z nóg" - napisała kobieta.

***

Zobacz również:

To anielskie imię zyskuje na popularności. Rodzice nazywają tak córki coraz częściej

"Zdradziłam na wakacjach i dobrze się z tym czuje. Powinnam powiedzieć partnerowi?" [LIST]

Tego nie rób podczas wakacji. Lista najbardziej żenujących zachowań

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka | inflacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy