Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka o cenach żywności: "Włosy się jeżą na głowie"

Katarzyna Bosacka, dziennikarka i prezenterka, znana z zamiłowania do zdrowej żywności i trików, pozwalających zaoszczędzić na zakupach podzieliła się właśnie z fanami szokującym postem. Bosacka opublikowała ceny podstawowych produktów żywnościowych i chemii i spytała fanów, czy chcą, by zdradziła im swoje sposoby na to, by kupować je taniej!

Katarzyna Bosacka od lat doradza Polakom, jak robić świadome zakupy, oszczędzać i wybierać produkty, które są najzdrowsze i bogate w składniki odżywcze. W ostatnich tygodniach dziennikarka i prezenterka skupia się jednak głównie na szalejącej w naszym kraju inflacji i drożyźnie, która może przerażać i wymusza na konsumentach zakupy z ołówkiem w ręku. Teraz podzieliła się z obserwatorami szokującym postem!

Zobacz również: Katarzyna Bosacka o cenach. Zdjęcia półek szokują! 

Katarzyna Bosacka przerażona cenami w sklepach! "Włosy się jeżą"

Katarzyna Bosacka zamieściła właśnie na Facebooku taki wpis:

- napisała. 

Obserwatorzy dziennikarki momentalnie zasypali ją komentarzami, przyznając, że również są przerażeni cenami żywności czy podstawowych produktów chemii gospodarczej i proszą ją o sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy:

- "Jest bardzo drogo ale to chyba zależy gdzie się kupuję. Jak dla mnie te ceny są z kosmosu", "Poproszę o te sposoby", "Chcemy", "O co chodzi w tym kraju??? Teraz widzę plusy ze ja i moja, rodzina od 10 lat jesteśmy za, granicą i coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że naprawdę tam nie ma już po woli do czego wracać... Wszędzie oczywiście jest drogo ale to co się dzieje w Polsce to już, przekracza wszelkie granice... Co będzie dalej? Wypłaty wogole nieadekwatne do wydatków.." - piszą, prosząc ją o pomoc. 

Reklama

A jak wy radzicie sobie z drożyzną? Znacie jakieś sposoby na oszczędzanie?

Zobacz również:

GIS alarmuje o wycofanych produktach. Chodzi o ser pleśniowy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka | inflacja | ceny żywności

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy