Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka znów apeluje. Nazwa produktu może wprowadzać w błąd

Katarzyna Bosacka chętnie radzi Polakom, jak świadomie robić zakupy, wybierać zdrowe produkty i nie przepłacać. Tym razem dziennikarka zwróciła uwagę, by czytać składy produktów, bo etykiety mogą wprowadzać w błąd.

Katarzyna Bosacka radzi Polakom

Katarzyna Bosacka jest znana m.in. z takiego programu jak "Wiem, co jem i wiem, co kupuje". Chętnie obala mity dotyczące jedzenia i pomaga Polakom dokonywać rozsądnych wyborów. 

Dziennikarka bierze pod lupę składy produktów i mówi jakich składników lepiej unikać. Zwraca również uwagę na stale rosnące ceny i radzi, jak robić zakupy, by nie przepłacać.

Katarzyna Bosacka apeluje, by czytać składy

Internauci chętnie śledzą profile dziennikarki w mediach społecznościowych i komentują nowe posty. Tym razem Katarzyna Bosacka opublikowała wpis dotyczący wprowadzającej w błąd etykiety. 

Dziennikarka otrzymała zdjęcie chleba kukurydzianego od jednego z obserwatorów. Szukał on w składzie kukurydzy, jednak okazało się, że na próżno.

Reklama

Dziennikarka postanowiła zaapelować do internautów, by czytali składy, ponieważ tylko one mogą wskazać, z jakim produktem mają do czynienia. 

Internauci jednogłośnie przyznali, że nazwa jest myląca. Jak się okazuje, dokładne czytanie etykiet jest bardzo ważne. Dzięki temu mamy pewność, że wybieramy produkt, który nie wpłynie niekorzystnie na nasze zdrowie.

***

Zobacz także:

Zasiłek macierzyński 2022. Komu, na ile i w jakiej wysokości przysługuje?

Susza uderza w Polskę. W tych miejscach brakuje wody

Masz taką monetę? Ta złotówka może być warta nawet kilka tysięcy złotych!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy