Katarzyna Cichopek eksponuje długie nogi w uroczej stylizacji. Idealna na ostatnie dni lata

Katarzyna Cichopek należy do grona tych gwiazd, które nie boją się eksperymentów z modą, będąc jednocześnie inspiracją dla wielu tysięcy Polek. Gwiazda pochwaliła się właśnie dziewczęcą stylizacją, wręcz skrojoną na ostatnie dni lata. Przy okazji zaprezentowała światu długie, szczupłe nogi. Zachwytom nie ma końca.

Katarzyna Cichopek zachwyca w dziewczęcej stylizacji. „Widać szczęście w oczach”
Katarzyna Cichopek zachwyca w dziewczęcej stylizacji. „Widać szczęście w oczach”VIPHOTO/EAST NEWS East News

Katarzyna Cichopek ikoną stylu. Polki pokochały jej modowe wybory

Katarzyna Cichopek czerpie garściami z fali popularności, na której znajduje się w ostatnim czasie. Aktorka, która szeroką rozpoznawalność zyskała za sprawą roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" od dłuższego czasu jest również gwiazdą śniadaniówki, z powodzeniem radząc sobie w tej roli.

Obok zawodowej działalności Katarzyna Cichopek jest także prawdziwą inspiracją w kwestii mody. Aktorka wie doskonale co jest obecnie "na czasie", raz za razem zachwycając swoich obserwatorów kolejnymi, idealnymi stylizacjami. Nie inaczej było i tym razem.

Katarzyna Cichopek ikoną stylu. Polki pokochały jej modowe wybory
Katarzyna Cichopek ikoną stylu. Polki pokochały jej modowe wyboryWojciech Strozyk/REPORTEREast News

Katarzyna Cichopek zachwyca w dziewczęcej stylizacji. "Widać szczęście w oczach"

Katarzyna Cichopek pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej profile w mediach społecznościowych bacznie śledzi cała rzesza internautów, spragnionych wiadomości na temat życia prywatnego aktorki. To właśnie tam gwiazda dostarcza Polkom inspiracji, jeśli chodzi o styl.

A ten, nawet w przypadku Katarzyny Cichopek, mocno ewoluował na przestrzeni lat. Kiedyś aktorka niejednokrotnie musiała mierzyć się ze złośliwymi komentarzami, wraz z upływem czasu mocno dopracowując swój wizerunek po to, by dziś zachwycać wyglądem - figurą, fryzurą i kreacjami. Dowodem na potwierdzenie tych słów jest najnowsze zdjęcie, które pojawiło się w sieci.

Podstawą - odpowiednie dodatki. Stylizacja skrojona na ostatnie dni lata

Katarzyna Cichopek opublikowała w sieci fotografie, na których po raz kolejny pozuje w bezbłędnych stylizacjach. Niebieska sukienka w fantazyjne wzory, zestawiona z białymi sandałkami na słupku to jeden z tych elementów garderoby, który wręcz powinien znaleźć się w naszej walizce podczas wakacyjnego wypadu. A dziewczęca, różowa sukienka, którą aktorka zestawiła z białymi sneakersami, jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę na ostatnie, ciepłe dni lata.

Przy okazji gwiazda zaprezentowała światu długie, szczupłe nogi, dając tym samym dowód na to, że świetnej formy z pewnością nie można jej odmówić.

W komentarzach w mig zaroiło się od zachwytów. "Widać szczęście w Pani oczach", "Dla mnie mega", "W każdej stylizacji pięknie, bo ładnej osobie, we wszystkim ładnie" - czytamy.

Zwolnij. Fałszywe strony
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas