Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wakacjach. Wspólnie poszli nurkować

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przebywają obecnie na urlopie nad Morzem Śródziemnym. Ostatnio w mediach społecznościowych pochwalili się wspólną aktywnością podczas wakacji. Para wraz z synem aktorki nurkowała - Cichopek przyznała, że odważyła się zrobić to właśnie dla swojego dziecka.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wypoczywają nad Morzem Śródziemnym
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wypoczywają nad Morzem Śródziemnym Mieszko PiętkaAKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w październiku 2022 roku potwierdzili, że są razem. Od tego czasu wzbudzają duże zainteresowanie. Para często razem podróżuje, a zdjęcia ze wspólnych wycieczek wstawia na swoje profile do mediów społecznościowych.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnym nurkowaniu

Obecnie zakochani przebywają na urlopie nad Morzem Śródziemnym. Pochwalili się wspólnym nurkowaniem - Kurzajewski zamieścił na Instagramie ich zdjęcie, do którego dołączył znaczący opis.

Uwielbiam lato! Zawsze uważałem, że zamiast opowiadać o idealnym życiu, lepiej jest przeżywać, pokazywać świat, cieszyć się każdą chwilą i spełniać marzenia. Cudownych wakacji dla wszystkich!
napisał prezenter

Zakochani pochwalili się zdjęciami z podróży

Z kolei Cichopek dodała kilka swoich zdjęć, na których widać, jak przygotowuje się do nurkowania. Aktorka napisała, że po raz pierwszy podejmowała się tej czynności w Morzu Śródziemnym - postanowiła zrobić to dla syna i była zachwycona podwodnym światem.

Nurkowanie zwłaszcza z synem, dla którego odważyłam się to zrobić, było jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ mogliśmy dzielić się naszymi emocjami i odkryciami. To był naprawdę niezapomniany dzień!
zachwycała się Cichopek

Warto również zwrócić uwagę na kostium kąpielowy gwiazdy. Cichopek postawiła na jednoczęściowy strój z prążkowanego materiału, z okrągłym dekoltem i w odcieniu limonkowej zieleni. Kostium pięknie podkreśla jej talię dzięki paskowi z klamrą.

Fani w komentarzach wyrazili swój zachwyt wyglądem Cichopek, jej strojem kąpielowym i wspólnym nurkowaniem wraz z ukochanym i synem. Również pod postem Kurzajewskiego internauci podkreślali, że od pary bije szczęście i miłość.

materiały prasowe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas