Reklama

Kim Kardashian nie do poznania. Nowe zdjęcia gwiazdy szokują

Kim Kardashian zaskoczyła wszystkich swoich fanów, gdy na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z jej najnowszej sesji zdjęciowej. /nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie... fryzura Kim. Gwiazda zaprezentowała się na zdjeciach we włosach ściętych na jeża.

Kim Kardashian potrafi wciąż zaskakiwać

Początek kariery Kim Kardashian był skandalem. Film dla dorosłych z udziałem wówczas młodej Kim, który "wyciekł" do sieci, otworzył jej drzwi kariery. 

 Od tego momentu gwiazda stara się cały czas podsycać zainteresowanie mediów swoją osobą i od lat wychodzi jej to doskonale. 

Afery, miłosne dramaty i rozstania, ale także wyjątkowe sesje zdjęciowe i zmiany wyglądu - to sposoby Kim Kardashian na podtrzymywanie popularności. 

Zobacz także: Kim Kardashian niczym Kate Middleton!! Została posiadaczką kolii noszonej przez księżną Dianę!

Reklama

Tym razem gwiazda postawiła na ostatni ze swoich patentów, czyli zmianę wizerunku. Robiła to już niejednokrotnie - ciekawe stylizacje, wymyślne makijaże, ale też zmiany dotyczące fryzury. 

Kim Kardashian miała na swojej głowie blond długie włosy, kruczoczarne loki, a raz krótkie i proste włosy w ciemniejszych odcieniach. 

Tym razem Kim mocno zaszalała z okazji 10-lecia istnienia jednego z najsłynniejszych modowych magazynów "CR Fashion Book".  To właśnie w jubileuszowym wydaniu pojawiła się sesja z samą Kim Kardashian. 

Fryzura, obok której nie można przejść obojętnie. Kim Kardashian zrobiła to naprawdę?

Najnowsza sesja z Kim Kardashian dla "CR Fashion Book" wywołała niemałe kontrowersje, gdy gwiazda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia, na których nie przypomina samej siebie. 

Fani zobaczyli Kim Kardashian we włosach ściętych na dłuższego jeżyka. Tak dramatyczna zmiana sprawiła, że Kim zyskała zupełnie inne rysy twarzy, niż przy długich, otulających jej twarz włosach. 

Zobacz też: Kim Kardashian i Pete Davidson nie są już parą! Związek przetrwał 9 miesięcy. Oto powód zerwania

Pod zdjęciami Kim rozgorzała dyskusja o całej sesji zdjęciowej. Jedni byli wprost zachwyceni, widząc Kim Kardashian w zupełnie innym, nieco aktorskim wydawniu, innym zaś sesja nie przypadła do gustu. 

Sama Kim Kardashian jednak udowodniła, że ma wiele wcieleń i potrafi wyglądać zupełnie inaczej. Postrzeganie jej tylko jako "ładnej celebrytki" w tym przypadku wydaje się błędne i najnowszą sesją gwiazda udowodniła, że stać ją na wiele więcej, niż tylko na posiadanie ładnej twarzy. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy