Reklama

Reklama

Kobieta była w szoku, gdy zobaczyła noworodka. Zadziwiający wygląd!

Moment, gdy matka po raz pierwszy widzi swoje nowonarodzone dziecko, jest niewątpliwie wyjątkową chwilą w życiu każdej kobiety. Są jednak przypadki, gdy radość miesza się ze zdziwieniem. Tak było w przypadku tych matek. Wygląd ich nowonarodzonych dzieci wprawił je w osłupienie.

Zdarza się, że wygląd noworodka odbiega od wyidealizowanych wyobrażeń świeżo upieczonych matek. Pierwsze spotkanie z dzieckiem jest niewątpliwie pięknym momentem w życiu matki, jednak nierzadko wiąże się ono ze zdziwieniem i rozbawieniem na widok dopiero co narodzonego malucha. Tak też było w poniższych przypadkach.

Wściekły chłopiec

Elliot, syn Jamie-Lee Plumridge z Cambridge w Wielkiej Brytanii przyszedł na świat we wrześniu 2018 roku. Gdy Jamie-Lee po raz pierwszy spojrzała na twarz swojego nowonarodzonego dziecka, oniemiała z zadziwienia. Chłopiec wyglądał bowiem tak, jakby był wściekły z powodu przyjścia na ten świat. 

Reklama

Kobieta przyznała, że choć kochała dziecko od pierwszego momentu, to jej pierwsza myśl, gdy je ujrzała, nie należała do najwznioślejszych. 

Chłopiec wyglądał na rozzłoszczonego i naburmuszonego. Nie była to jednak kwestia emocji targających malcem, ale opuchlizny poporodowej, która zeszła po kilku godzinach.

Zobacz również: Jedno z najrzadszych imion żeńskich w Polsce. Po hebrajsku oznacza “krowę"

Szalona Winter

U Holly Walls w trakcie ciąży lekarze wykryli małowodzie, dzień porodu nie należał zatem do najłatwiejszych. Lekarze podjęli decyzję o wykonaniu cesarskiego cięcia. Mimo zamieszania i komplikacji kobieta urodziła zdrową córeczkę, której dała na imię Winter. Gdy spojrzała na nią po raz pierwszy, nie mogła opanować się od śmiechu. Dziewczynka wyglądała bowiem, jakby miała pretensje do lekarzy, że wyciągnęli ją z brzucha mamy. 

"Ona wygląda na szaloną!" - słyszała komentarze na temat Winter od pielęgniarek świeżo upieczona mama. 

Czytaj też: Dominika Gwit promienieje w ciąży. "Masz szczęście wypisane na twarzy"

Jak naburmuszona Winter wygląda dzisiaj?

Zdjęcie Winter z momentu narodzin zrobiło furorę w internecie, toteż mama dziewczynki postanowiła dalej prowadzić media społecznościowe, na których umieszcza fotografie swojego dziecka. Winter wygląda dziś na zdecydowanie mniej wściekłą.

Zobacz również: Jak ułożyć sobie dobre relacje z dziadkami po narodzinach wnuka?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: noworodek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy