Reklama

Reklama

Kobieta ma 39 lat i 8 dzieci. Fani na Tik Toku nie wierzą, że jest ich matką

Kora Duke jest mamą ośmiorga dzieci i ma 39 lat. Kobieta była w ciąży przez niemal 12 lat, ale patrząc na jej zdjęcia, aż ciężko w to uwierzyć. TikTokerka wygląda niezwykle młodo, a część internautów pisze, że prędzej przypomina siostrę swoich pociech.

Wiele kobiet chcąc zachować młody wygląd, korzysta z usług medycyny estetycznej. Jest jednak grupa kobiet, które swój młodzieńczy wygląd zawdzięczają wyłącznie genom. Tak też jest w przypadku 39-letniej TikTokerki, Kory Duke. Kobieta jest mamą ośmiorga dzieci, ale niektórzy internauci nie mogą w to uwierzyć. 

Zobacz także: Nowy trend wśród najmłodszych. Dzieci bawią się w ... księży

Była w ciąży przez niemal 12 lat

Kora Duke, która w tym roku skończy 39 lat, wygląda niezwykle młodo. Ma również nienaganną, szczupłą sylwetkę, toteż wiele osób twierdzi, że Kora przypomina bardziej siostrę ośmiorga swoich pociech niżeli ich mamę. Kobietę na TikToku śledzi ponad 240 tys. osób. 

Reklama

Internautom ciężko uwierzyć, że tak młodo wyglądająca osoba może być matką ośmiorga dzieci. "Wyglądasz jak ich starsza siostra", "Nie ma mowy, że masz ośmioro dzieci. Wyglądasz młodziej niż twoja najstarsza pociecha" - piszą w komentarzach jej fani.

W swoich mediach społecznościowych z fanami dzieli się głównie przebitkami ze swojego życia codziennego, a treści które wstawia, są bardzo wesołe, bo jej liczna gromadka dzieci dostarcza jej wielu atrakcji. Kobieta urodziła dziewięcioro dzieci (jedno nie przeżyło). Po raz pierwszy zaszła w ciążę w 2000 roku, kiedy miała 16 lat, a ostatni — w 2012. Oznacza to, że Kora była w ciąży przez niemal 12 lat. 

Sekret młodzieńczego wyglądu 39-latki

TikTokerka w wywiadach z zagranicznymi mediami zdradziła, że swój młody wygląd zawdzięcza przede wszystkim dobrym genom oraz regularnej aktywności fizycznej, która siłą rzeczy przy tylu dzieciach jest nieodłączną częścią jej życia. W utrzymaniu szczupłej sylwetki pomaga jej też m.in. podnoszenie ciężarów. Ponadto stara się zdrowo odżywiać. 

Zobacz również: Przedsiębiorcza 11-latka. Pixie Curtis ma dwie firmy i zarabia miliony

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy