Reklama

Reklama

Kobieta przez dziewięć miesięcy ukrywała ciążę przed rodziną. Powód nikogo nie dziwi

Moment, w którym kobieta dowiaduje się o ciąży jest dla niej wyjątkowym przeżyciem. Zazwyczaj przyszła mama nie może się doczekać, by poinformować o tym partnera i resztę rodziny. Takie wieści zwykle rozchodzą się bardzo szybko, jednak jak się okazuje – nie zawsze. Pewna mama postanowiła, że swój stan zachowa na długo w tajemnicy. Co było powodem takiej decyzji?

Ukrywała ciążę przez 9 miesięcy

Miranda Zilkowsy to jedna z mam, która postanowiła ukrywać swoją ciąże przez niemal 9 miesięcy. Co więcej jak sama twierdzi, ani przez moment nie żałowała swojego wyboru. Jej decyzja była przemyślana i dziś, już jako szczęśliwa mama uważa, że postąpiła słusznie. O szczegółach poinformowała publicznie w mediach społecznościowych.

O swoim stanie Miranda powiedziała jedynie ojcu dziecka, a całej rodzinie wyjawiła to dopiero po 30. tygodniu ciąży. Przyszli dziadkowie zareagowali entuzjastycznie, choć mama kobiety była rozczarowana i od razu zapytała, dlaczego tak późnią się pochwaliła?  

Reklama

Para świadomie zataiła informację o tym, że spodziewają się dziecka, mimo iż wiązało się to z rezygnacją z wcześniejszych hucznych przygotowań m.in. z przyjęcia "baby shower". A oto, co było powodem ich decyzji.

TikTokerka opowiedziała, dlaczego zachowała ciążę w tajemnicy

Miranda na swoim koncie na TikToku, opowiedziała pozostałych internautom, co było powodem jej decyzji.

Użytkownicy TikToka zaczęli komentować nagranie i jak się okazało, większość z nich uważa, że kobieta postąpiła słusznie.

Pod filmem pojawiły się także głosy kobiet, które doświadczyły w swoim życiu poronień.

Internauci w żaden sposób nie krytykowali decyzji TikTokerki i jej partnera, jednak uznali, że sami na jej miejscu nie zdecydowaliby się na podobne kroki. Komentowały też kobiety, które podobnie jak Miranda ukrywały ciąże. Pisały, że było to dla nich niesamowite, niezapomniane przeżycie. Inni internauci nie mogli uwierzyć, że przez tak długi czas Mirandzie udawało się zamaskować ciążowy brzuszek i nikt się nie zorientował, że wkrótce zostanie mamą. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy