Reklama

Reklama

​Kobieta spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierna

Co astrologia ma wspólnego z wiernością? Okazuje się, że całkiem sporo! Najbardziej narażone na skoki w bok są kobiety urodzone w tych pięciu znakach zodiaku.

Bliźnięta

Reklama

Powszechna opinia na temat pań-Bliźniaczek głosi, że są niezwykle niestałe w uczuciach, szybko się nudzą związkami i mężczyznami i stale szukają mocniejszych wrażeń.

Trudno jest im wytrwać wiele lat w jednym związku, chyba, że mają u swojego boku niezwykle interesującego mężczyznę o szerokich zainteresowaniach i mocnym charakterze, który jest w stanie zapewnić ukochaj wciąż nowe rozrywki. 

W przeciwnym razie kobieta spod znaku Bliźniąt szybko traci szacunek do wybranka, zaczyna uważać go za nieudacznika i traktować z góry.

Bliźnięta są też niezwykle egocentryczne i mocno skupione nas własnych potrzebach w związku. Jeśli nie są one zaspokojone - związek nie jest wart czasu i starań. Niestety.

Waga

Zodiakalne Wagi - zgodnie z symbolem znaku - wciąż się wahają. W emocjach i życiowych decyzjach są chwiejne, niepewne, pełne wątpliwości i nagłych zwrotów akcji. Wszystko to nie sprzyja wierności i długodystansowym relacjom.

Paniom-Wagom często zdarza się więc uleganie czarowi nowopoznanych mężczyzn, łatwo jest im też uwierzyć, że ten nowy jest znacznie bardziej męski, przystojny, opiekuńczy i intrygujący niż obecny partner.

Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje