Reklama

Reklama

​Kobieta spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierna

Co astrologia ma wspólnego z wiernością? Okazuje się, że całkiem sporo! Najbardziej narażone na skoki w bok są kobiety urodzone w tych pięciu znakach zodiaku.

Bliźnięta

Powszechna opinia na temat pań-Bliźniaczek głosi, że są niezwykle niestałe w uczuciach, szybko się nudzą związkami i mężczyznami i stale szukają mocniejszych wrażeń.

Trudno jest im wytrwać wiele lat w jednym związku, chyba, że mają u swojego boku niezwykle interesującego mężczyznę o szerokich zainteresowaniach i mocnym charakterze, który jest w stanie zapewnić ukochaj wciąż nowe rozrywki. 

W przeciwnym razie kobieta spod znaku Bliźniąt szybko traci szacunek do wybranka, zaczyna uważać go za nieudacznika i traktować z góry.

Reklama

Bliźnięta są też niezwykle egocentryczne i mocno skupione nas własnych potrzebach w związku. Jeśli nie są one zaspokojone - związek nie jest wart czasu i starań. Niestety.

Waga

Zodiakalne Wagi - zgodnie z symbolem znaku - wciąż się wahają. W emocjach i życiowych decyzjach są chwiejne, niepewne, pełne wątpliwości i nagłych zwrotów akcji. Wszystko to nie sprzyja wierności i długodystansowym relacjom.

Paniom-Wagom często zdarza się więc uleganie czarowi nowopoznanych mężczyzn, łatwo jest im też uwierzyć, że ten nowy jest znacznie bardziej męski, przystojny, opiekuńczy i intrygujący niż obecny partner.

Jest jeszcze jedna rzecz, która może sprawić, że kobieta spod znaku Wagi nie dochowa wierności swojemu partnerowi. Są to pieniądze i wszelkiego typu dobra materialne. Jeśli więc w otoczeniu kobiety spod znaku Wagi znajdzie się mężczyzna, który będzie w stanie zapewnić jej życie na wyższym poziomie, romans będzie tylko kwestią czasu.

Skorpion

O Skorpionach (obojga płci) mówi się, że to najbardziej niewierny ze wszystkich znaków zodiaku. Dlaczego? Po pierwsze, Skorpion kocha seks w najróżniejszych jego przejawach i formach. Lubi flirtować, uwodzić i być uwodzonym, kusić, próbować kolejnych pozycji i seksu w nowych miejscach. W pogoni za nowością zdarza mu się niestety wylądować w objęciach cudzego męża lub w cudzej sypialni.

Skorpion jest też niezwykle zaborczy, zazdrosny, ma ogromną potrzebę dominacji nad drugą połową. Co z tego wynika? Sporo okazji do kłótni, wzajemnych intryg w związku i... zdrad.

Życie z panią-Skorpionem jest więc niezwykle ekscytujące, ale równie trudne i wymagające.

Strzelec

Kobieta spod znaku Strzelca kocha romansować, flirtować, zaczepiać i widzieć w oczach mężczyzn prawdziwy zachwyt. Jeśli jest wolna, uwodzi jednego za drugim, czyniąc z romansowania sposób na życie. 

Gdy już znajdzie tego jedynego i jest szczęśliwa u jego boku, zwykle w ogranicza się tylko do ukradkowych spojrzeń i westchnień do najprzystojniejszych kolegów, ewentualnie do marzeń, co by było, gdyby...

Miłość i związek to dla pani-Strzelec przede wszystkim świetna zabawa. Gdy zdradzi, nie rozpamiętuje swojego zachowania długo ani wnikliwie. Po prostu skupia się na życiu i szukaniu kolejnego obiektu westchnień.

Czy jest sposób, by zatrzymać ją na dłużej? Owszem. Wystarczy zapewnić jej ciekawe życie, w którym nigdy nie zabraknie szczypty flirtu i sporej dawki dobrego seksu. I dać jej poczucie, że jest najpiękniejsza na świecie!

Ryby

Jakie są kobiety spod znaku Ryb? Delikatne, wrażliwe, nastrojowe, pogrążone w rozmyślaniach i marzeniach. Nawet żyjąc przez wiele lat u boku jednego mężczyzny, wciąż analizują w głowie różne scenariusze i rozważają, jak wyglądałoby inne życie, z innym partnerem.

Co pcha je do niewierności? Wcale nie jest to namiętność, ani poszukiwanie mocnych, seksualnych wrażeń. Wręcz przeciwnie - to romantyczna dusza i pragnienie wielkiej, niekończącej się miłości oraz chęć odnalezienia swojej drugiej połówki, w której istnienie kobiety spod znaku Ryb mocno wierzą.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje