Reklama

Reklama

​Kotka, która przypomina Freddiego Mercury’ego, robi furorę w Internecie

Jest znajdą, ma półtora roku i charakterystyczne czarne wybarwienie na pyszczku, które spowodowało, że Internauci widzą w niej kocie wcielenie wokalisty zespołu Queen. Kotka nosi imię Mostaccioli - na cześć przypominających herbatniki ciasteczek.

Mostaccioli, bo tak wabi się kotka, została znaleziona przez jej obecną opiekunkę, Natalie, 30 sierpnia 2020 roku w ogrodzie w  Kalabrii. Jak podają serwisy Daily Mail i Bored Panda - kotka miała jeszcze trójkę braci z tego samego miotu, jednak tylko ona wyróżniała się specyficznym śladem na pyszczku w kształcie wąsów Freddiego.

Kotka, która wygląda jak Freddie Mercury to hit Instagrama!

Kobieta przygarnęła wszystkie kocięta z zamiarem przekazania ich do adopcji. Ostatecznie trójka braci Mostaccioli szybko znalazła nowe domy, ale ona sama pozostała u Natalie. Obecnie Mostaccioli ma "przyrodnią siostrę", kotkę Izanami, a Natalie dokumentuje ich wspólne życie na instagramowym profilu. 

Reklama

Natalie twierdzi, że genialne "wąsy" kotki początkowo nie bardzo rzucały się w oczy, ale teraz nabrały imponującego kształtu i rozmiaru, stając się tematem komentarzy typu: "Jeśli Freddie Mercury byłby kotem".

***
Zobacz również:

Nowa moda na rasy psów. Pseudohodowcy zacierają ręce

Są już kocie kawiarnie, teraz czas na psie! 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: koty na Instagramie | kotka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama