Krokodyle czy orzeł? To, co widzisz, zdradza, jakim i dlaczego jesteś człowiekiem

Krokodyle czy orzeł? To, co widzisz na tym obrazku, mówi wiele o tym, jaki wpływ na twoje życie i aurę mają wspomnienia. Może to zabrzmieć dziwnie, ale psychologowie od dawna akceptują fakt, że symbolika jest w pewnym sensie kluczem do naszej podświadomości. Chociaż sami nie możemy łatwo uzyskać dostępu do naszych podświadomych myśli, sztuka i obrazy mogą wywoływać i odblokowywać to, co czai się gdzieś głęboko w nas.

Co widzisz na tym obrazku?
Co widzisz na tym obrazku?materiały prasowe

Nasze wspomnienia mają na nas ogromny wpływ. Każde wydarzenie z naszego życia jakoś nas kształtuje. Składamy się z przeżyć, historii, wspomnień - to dzięki temu, co przeżyliśmy, jesteśmy tacy, a nie inni.

Jeśli tym, co widzisz są dwa krokodyle

Jeśli jako pierwsze rzuciły ci się w oczy dwa krokodyle, twoja przeszłość była burzliwa, co z kolei uczyniło cię człowiekiem ze stali. Lubisz przejmować kontrolę nad tym, co wokół ciebie, jesteś dominującą osobowością.

Masz za sobą trudne przeżycia i mnóstwo niełatwych wspomnień. To cię ukształtowało i sprawiło, że wkładasz dużo wysiłku w unikanie życiowych błędów. Uczysz się na doświadczeniach innych, a większość twoich działań opiera się na twoich przeżyciach z przeszłości. Nie lubisz, gdy ktoś wydaje ci polecenia. Wydaje ci się po prostu, że wiesz lepiej.

Jeśli tym, co widzisz jest orzeł

Niewiele osób widzi na tym obrazku orła. Jeżeli jesteś w tej grupie, musisz wiedzieć, że jesteś bardzo dumną i poszukującą okazji osobą. Masz piękne wspomnienia. Doświadczenia z przeszłości sprawiły, że skupiasz się tylko na wygrywaniu. Zawsze mierzysz wysoko, a twoje cele są bardzo jasne. Ci, którzy widzą orła, są bardzo ambitnymi ludźmi. Często jesteś brany za osobę, która jest bezwzględna, ale ty po prostu jesteś bardzo skoncentrowany na sobie.

Sezon na jeżyny. Polecane zwłaszcza w okresie menopauzyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas