Reklama

Reklama

Dlaczego wciąż nie znalazłaś prawdziwej miłości? Spójrz na obrazek

Są ludzie, którzy obawiają się zakochania, bo kojarzy im się ono ze zranieniem. Obarczają innych odpowiedzialnością za swoje emocjonalne zamieszanie, ale tak naprawdę to oni sami mogą stać na drodze do własnego szczęścia. Czy tak jest w twoim przypadku? Co cię najbardziej hamuje? Sprawdź.

 Złudzenia optyczne pomagają sięgnąć do podświadomości i poznać tajniki osobowości, których nie jesteśmy świadomi. Taka wiedza rzuca nowe światło na to, kim jesteśmy, czego potrzebujemy i nad czym powinniśmy pracować, bo np. nas blokuje. Tak jest np. w przypadku poszukiwania miłości. Wielu z nas jej pragnie, tęskni do niej, szuka, cierpi z powodu samotności. Tymczasem przyczyną samotności może być po prostu wewnętrzny lęk, spowodowany złymi doświadczeniami z przeszłości. 

A zatem, co widzisz na tym obrazku?

Księżyc

Nie czujesz się szczególnie komfortowo, kiedy konieczne jest odpuszczenie sobie kontrolowania wszystkiego wokół. Czujność to twoja domena, jesteś do niej przyzwyczajony/-a i nie możesz się od tego uwolnić. Pragniesz intymności i wierzysz, że miłość to doświadczenie, które tylko uczyni cię lepszym człowiekiem. Jednak nic z tego nie będzie, jeśli nie odpuścisz, jeśli nie przestaniesz być podejrzliwy/-a, jeśli nie dopuścisz do siebie drugiego człowieka. Czas najwyższy się wyzwolić z kajdan samokontroli. 

Reklama

Zobacz też: Kobieta czy mężczyzna? To, co tu widzisz ukazuje twoje ukryte "ja"

Wieloryb

Wieloryb oznacza, że czujesz się samotny/-a. Dlaczego? Uwaga! Dlatego, że zawsze musisz być numerem 1. Fikujesz się na ważnych dla siebie tematach i własnych przekonaniach. Nie chodzi o to, że jesteś samolubną osobą, po prostu masz wiele planów i marzeń, a jesteś do tego przekonany/-a, że miłość oznacza czasami stawianie czyichś potrzeb ponad własne. 

Surfer

Surfer na tym obrazie symbolizuje wolnego ducha. Jeśli jako pierwszego zauważyłeś/-aś surfera, czujesz się samotny/-a, ponieważ boisz się, że ktoś będzie cię ograniczał. Miłość dla takich ludzi może nie być wyzwalająca jak otwarte niebo, raczej postrzegają ją jako przypływ, który zmusza ich do opuszczenia żagli. 

Czytaj też: 

Ludzie spod tych znaków ZAWSZE mają rację. Kto jest najgorszy?

Najbardziej toksyczne pary wg znaku zodiaku - kto do kogo nie pasuje?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychotest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy