Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski apeluje do Polaków. Jego słowa budzą niepokój. "Nienormalność stanie się normalnością"

Krzysztof Jackowski co jakiś czas powraca do swoich widzów z nowymi wizjami dotyczącymi przyszłości czy rozważaniami na temat obecnej sytuacji na świecie. Tym razem jasnowidz skupił się na pandemii, wojnie i kryzysie.

Krzysztof Jackowski jest znanym polskim jasnowidzem. Mężczyzna często wypowiada się o aktualnie ważnych tematach. Prowadzi również swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się z internautami swoimi wizjami.

Krzysztof Jackowski o pandemii, wojnie i kryzysie

Tym razem jasnowidz zaczął nagranie od wyznania, że w ostatnim czasie złapał "doła". Mężczyzna wybrał się do Ustki, gdzie prowadzi rozważania na temat życia. Jackowski zwraca się do widzów z przesłaniem, aby bardziej niż na wroga uważali na tego, kto zachęca do konfliktu.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski jasno o Polsce. „Coś zaczyna się dziać”

Reklama

Jackowski wspomina początki pandemii koronawirusa, następnie mówi o trwającej wciąż wojnie w Ukrainie, a także o obecnym kryzysie związanym z inflacją czy energią elektryczną. Jeśli chodzi o przyszłość to jasnowidz mówi, że "nienormalność stanie się normalnością".

Jasnowidz z niepokojącą wizją przyszłości

Jasnowidz twierdzi, że obniżenie poziomu życia wielu Polaków nie przeszłoby bez protestów, gdyby nie działo się "pod płaszczykiem pewnych zdarzeń". Według Jackowskiego mogą w najbliższym czasie pojawić się kolejne wydarzenia wywołujące niepokój, jak np. konflikt na Bliskim Wschodzie.

Jackowski uważa, że będzie następować stopniowe ubożenie społeczeństwa, do którego zaczniemy się przyzwyczajać. Mówi o tym, że coś, co na początku wydaje się czymś dziwnym, później już przestaje takie być. 

Zobacz również: Dramatyczne sytuacje, niespodziewane wydatki i nowe miłości... Wróżka Mariwa zdradza, co nas czeka w listopadzie

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy