Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski przepowiedział los Polaków w 2023 roku: "Dziadostwo!"

Krzysztof Jackowski udzielił wywiadu, w którym spytany został o los Polaków w przyszłym, 2023 roku. Wizjoner nie ma niestety dla nas dobrych wiadomości - w mocnych słowach wypowiedział się o stanie polskiej gospodarki i służby zdrowia. Zdradził także, że sam nie może liczyć na dobrą opiekę lekarską. Dlaczego?

Krzysztof Jackowski udzielił wywiadu dziennikarzowi Super Expressu, który spytał go jak my, Polacy będziemy żyć w przyszłym roku. Wizjoner podzielił się z rozmówcą niezbyt pozytywnymi przemyśleniami. Na początek wypowiedział się na temat szalejącej inflacji oraz skandalicznie wysokiej ceny węgla. 

- spytał redaktora. 

Chwilę później wizjoner wypowiedział się także na temat wpływu pandemii koronawirusa na życie obywateli i podzielił się smutną historią śmierci swojej mamy. 

- zdradził jasnowidz. 

Krzysztof Jackowski przypomniał, że wielu ludzi zmarło właśnie w taki sposób i spytał czy ratując się przed jednym zagrożeniem można nie reagować na inne zagrożenia? Według niego jest to wbrew sztuce medycznej, a "myśmy to wszystko przyjęli". 

Reklama

Zobacz również: Jackowski dzieli się kolejną wizją: "Świat idzie w kierunku konfrontacji"

Krzysztof Jackowski o polskiej służbie zdrowia: "Czy to jest normalne?"

Krzysztof Jackowski przyznał, że jest po operacji serca, ale ponieważ dostanie się do kardiologa jest dziś "wielką sztuką", to leki przepisuje mu pani pielęgniarka, do której po prostu dzwoni. 

- spytał na koniec zdenerwowany.

Faktycznie jest już tak źle czy jasnowidz trochę przesadza?

Zobacz również:

Aida zaapelowała do Polaków. To ważne przesłanie! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | jasnowidz | wizjonerzy | polski jasnowidz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy