Reklama

Krzysztof Jackowski z kolejną przerażającą wizją. Zwiastuje potężny głód

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz już od wielu miesięcy dzieli się z widzami swoimi negatywnymi wizjami na temat przyszłości. Wizjoner już kilka tygodni temu przekonywał, że musimy przygotować się na spory kryzys, biedę i załamanie gospodarki. Teraz przedstawił jeszcze bardziej przerażającą wizję!

Ostatnie dwa lata były dla naszego kraju wyjątkowo trudne. Przedłużająca się pandemia koronawirusa, problemy gospodarcze, wojna w Ukrainie i szalejąca inflacja sprawiły, że straciliśmy poczucie bezpieczeństwa i z niepokojem patrzymy w przyszłość. Ta, według jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego rysuje się niestety wciąż w ciemnych barwach. 

Krzysztof Jackowski udzielił wywiadu serwisowi pomponik.pl, w którym przyznał, że już teraz musimy przygotować się na najgorsze! W pierwszej kolejności odniósł się jednak do kryzysu w Ukrainie, którym wciąż wszyscy żyjemy i przestrzegł, że w każdej chwili może się on jeszcze przekształcić w konflikt światowy. 

powiedział. 

Dodał także, że według niego przełom w wojnie może nastąpić już w drugiej połowie lata - w lipcu lub w sierpniu. Ma też przeczucie, że Rosja nie przejmie władzy w całej Ukrainie, a "uradowani ludzie z ukraińskimi flagami będą wracać do swoich domów". 

Reklama

Zobacz również: Wywiad z Krzysztofem Jackowskim. Wizjoner wieszczy wielki kryzys! 

Krzysztof Jackowski ostrzega przed potężnym głodem. Zabraknie nawet chleba?

Pandemia oraz wojna w Ukrainie nie pozostały bez wpływu na polską gospodarkę - dziś musimy mierzyć się ze stale rosnącą inflacją i drożyzną w sklepach, a polski wizjoner przekonuje, że to dopiero początek! Według Jackowskiego kryzys zaczął się już dawno temu, a "politycy spodziewali się konfliktu i robili coś w kierunku oszczędzania energii". 

Co więc konkretnie czeka nas w najbliższych miesiącach? Jackowski nie ma dobrych wiadomości, bo według niego musimy przygotować się na biedę, głód, a ostatecznie nawet całkowity reset gospodarczy i społeczny! 

Najnowsze wizje Krzysztofa Jackowskiego rzeczywiście nie nastrajają optymistycznie. Co o nich myślicie?

Zobacz również:

Aida i jej przesłanie na czerwiec! INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama