Który mężczyzna jest szefem? Trudny test na inteligencję. Niewiele osób zauważy ten szczegół

Spostrzegawczość to bardzo pożądana cecha, a zwłaszcza wśród pracowników i szefostwa. Nad tą umiejętnością można jednak ćwiczyć i to w bardzo prosty oraz przyjemny sposób. Spróbuj codziennie wykonywać różnego rodzaju łamigłówki, które stanowią dla ciebie wyzwanie. Oto jedno z naszych zadań na spostrzegawczość. Powodzenia!

Tego szczegółu nie widzi 99% osób
Tego szczegółu nie widzi 99% osóbopracowanie własneINTERIA.PL

Mężczyzna numer 1

Uważasz, że pierwszy mężczyzna jest szefem? Niestety nie, a dlaczego? Już wyjaśniamy. Otóż facet na obrazku ma bardzo niepewną minę. Wygląda, jakby bał się o coś zapytać lub popełnił jakiś błąd i chce się do niego przyznać. Być może chce poprosić o urlop lub o podwyżkę. Jest to poza, która nie przystoi szefowi, a zwłaszcza wśród współpracowników. Przełożony powinien wyglądać na opanowaną osobę, która wie, jak zarządzać firmą i jego zespołem. Kto wie, być może on też kiedyś zostanie szefem. Jeszcze wiele przed nim!

INTERIA.PL

Mężczyzna numer 2

Myślisz, że mężczyzna numer 2 jest szefem? Świetnie! Masz dobrego nosa do szczegółów i łamigłówek oraz jesteś bardzo spostrzegawczą osobą. Facet na obrazku przyjął pozycję "bohatera". Spójrz na ułożenie jego rąk. Taka postawa świadczy o jego pewności siebie i gotowości do działania. To bardzo pożądane cechy u przełożonego. Każdy współpracownik chce czuć się bezpiecznie w danym przedsiębiorstwie. Dodatkowo jego strój wygląda na zadbany i dosyć kosztowny. Można domyślać się, że nie brakuje mu pieniędzy.

INTERIA.PL

Mężczyzna numer 3

Myślałeś, że szefem jest mężczyzna numer 3? Niestety nie. Jego otwarta postawa i przyjazny wyraz twarzy rzeczywiście mogą być mylące. Świadczy to o dobrym podejściu pracownika do pracy. Więc co zdradza to, że nie jest szefem? Chodzi o jeden szczegół, którego nie jest w stanie zauważyć aż 99% użytkowników. Mowa tutaj o... skarpetkach i spodniach! Otóż jego spodnie są za krótkie, a skarpetki nie pasują kolorystycznie, ani do spodni, ani do butów. Jest to "niepełny" strój formalny. Szefostwo bardziej zwraca uwagę na kwestie ubioru i wyglądu, gdyż mają być autorytetem dla swoich pracowników.

INTERIA.PL
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testyINTERIA.PL
Czas na lepsze. Odcinek 4INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas