Reklama

Test IQ, w którym należy użyć logicznego myślenia. Ile widzisz dziur na koszulce?

Logiczne myślenie powinno być ważne dla każdego człowieka. Nie jest istotne to, w jakim ktoś jest wieku, jakie ma doświadczenie lub gdzie się wychował. Taka umiejętność pomaga podejmować rozsądne decyzje, rozwiązywać problemy, planować działania i skutecznie się komunikować. Logikę można ćwiczyć za pomocą łamigłówek, a oto jedna z nich. Powodzenia!

Zagadka, która wstrząsnęła Internetem

Rozwijanie umiejętności logicznego myślenia polega na podejmowaniu elastycznych działań, testowaniu swoich wniosków, rozwijaniu przemyślanych argumentów oraz analizowaniu informacji. Dzisiaj przedstawimy ci jeden z naszych testów na inteligencję, w którym należy wykazać się logiką. Spójrz na poniższy obrazek i policz wszystkie dziury, które widzisz na zielonej koszulce. Na wykonanie zadania masz tylko 10 sekund. Gotowy? Start!

Zobacz również: Bardzo podchwytliwy test IQ. Ile było gęsi?

Reklama

Poprawna odpowiedź

Udało ci się rozwiązać naszą podchwytliwą zagadkę? Oznacza to, że masz bardzo wysoki iloraz inteligencji. Jeżeli jednak nie podołałeś, to nic się nie stało. Internauci bardzo często podają różnorakie odpowiedzi, a między innymi takie jak: 2, 4, 6 i 8. Tylko 4% osób rozwiązuje ćwiczenie prawidłowo. Dobrze się zastanów, zanim odpowiesz na pytanie. 

Zobacz również: Test IQ, z którym wielu dorosłych ma problem. Jakiej liczby brakuje?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: test IQ | test na inteligencję
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy