Reklama

Reklama

Kupili nowy dom. Ich odkrycie mrozi krew w żyłach!

Steven i Carolyn Sparks zdecydowali się na zakup domu w Brighton w południowej Anglii. Gdy para wspólnie z architektem sprawdzała budynek przed generalnym remontem, dokonała przerażającego odkrycia. Za ścianą łazienki znajdował się ukryty pokój. Widok, jaki nowi właściciele zastali w środku, może mrozić krew w żyłach.

Kupili dom. Za zamaskowaną ścianą znaleźli ukryty pokój

Steven i Carolyn Sparks zdecydowali się na zakup domu. Ich nowa posiadłość znajduje się w Brighton w południowej Anglii. Ze względu na planowany w budynku generalny remont, para poprosiła o konsultację architekta. To w trakcie oględzin doszło do szokującego odkrycia.

"Para odkryła tajny pokój za ścianą łazienki swojego nowego domu" - informuje "Daily Mail". Zaskoczony architekt chciał wejść do środka, aby sprawdzić wielkość pomieszczenia. Niestety, nie była to wcale prosta sprawa ze względu na ukryte wejście.

Zobacz również: Dziwne konstrukcje na polskich wsiach. Widać je z oddali

Reklama

Odkryli tajemniczy pokój. Co było w środku?

Wnętrze tajemniczego pokoju przypominało kadr z horrou. W środku nie znajdowało się nic oprócz metalowego łóżka, a brak pościeli czy materaca sprawia, że cała "scenografia" mrozi krew w żyłach. Do tego dochodzą również zniszczone ściany, podłogi i rury, które tylko dodają grozy temu miejscu.

Zobacz również: Ojciec Rydzyk pokazał swoje maybachy na TikToku. "Moherowe Berety też potrafią w internety"

Tajny pokój za ścianą łazienki. Do czego służył w przeszłości?

"Daily Mail" relacjonuje, że łóżko zajmowało część tajnego pokoju. W jednym z rogów pomieszczenia znajdowały się też ułożone skrzynki. Pokój w przeszłości miał być częścią oryginalnego wiktoriańskiego domu. Pomieszczenie służyło do przechowywania węgla.

Jak poinformowała w rozmowie z "Daily Mail" Carolyn Sparks, o wspomnianym pomieszczeniu nie wiedzieli nawet agenci. Właścicielka domu przyznała, że nawet w trakcie oglądania domu trudno było zauważyć, że takie miejsce istnieje. Do pokoju można było wejść tylko przez niewielką toaletę, a wejście było ukryte za ścianą.

Co para ma zamiar zrobić z tajnym pokojem? Po remoncie ma on wyłącznie zapewnić możliwość dostępu do instalacji w nagłych przypadkach. Właścicielka domu dodała jednak, że jej córka rozważa wykorzystanie pokoju do nakręcenia horroru na potrzeby studenckiego projektu.  

***

Zobacz również:

Szokująca wizja "jasnowidza z Elbląga"! To się stanie z Polską w przyszłości

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ukryty pokój

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy